Aşk Mantık İntikam Dizisinin Parlayan Yıldızından Şok Eden Sözler! Burcu Özberk Her Şeyi İtiraf Etti!

4 Kasım 2021 09:08 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:12

Fox TV ekranlarında yayın hayatına devam eden Aşk Mantık İntikam isimli dizisinin Esra'sı, Burcu Özberk'ten şok eden açıklama geldi. Dizide İlhan Şen ile birlikte yer alan Burcu Özberk'in dergiye yaptığı açıklamalar bomba niteliğindeydi.

Aşk Mantık İntikam Dizisinin Parlayan Yıldızından Şok Eden Sözler! Burcu Özberk Her Şeyi İtiraf Etti!

Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldız oyuncusu Burcu Özberk, bir dergi için objektif karşısına geçti. Çarpıcı açıklamalarda bulunan genç oyuncu, Elele Dergisi’nin Kasım sayısının kapak yıldızı oldu.

BURCU ÖZBERK: BİR KEZ AŞIK OLDUM
Dergiye, özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, sadece bir kez aşık olduğunu söyledi ve ekledi;

“Aşk bence bir bağımlılık, hastalık gibi, hayatımda ilk defa birinin her anımda yanımda olmasını istedim. Ama beni başka birine dönüştürdü. Özgürlüğümden, yaşam kalitemden vazgeçtim.”

Instagram’da 8.2 milyon takipçisi bulunan Burcu Özberk, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan ünlü isimlerin başında geliyor.

Oyuncu, Elele Dergisi için yaptığı çekimin eğlenceli kamera arkası görüntülerini, ‘Benim gözümden çekim nasıldı? İşte böyleeee’ diyerek takipçileriyle de paylaştı.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış