4 Kasım 2021 09:12 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:12

Arka Sokaklar Dizisinden Bir Başrol Daha Ayrılığını Duyurdu! Zafer Ergin'den Büyük Hamle! Neler Oluyor?

Arka Sokaklar Dizisinden Bir Başrol Daha Ayrılığını Duyurdu! Zafer Ergin'den Büyük Hamle! Neler Oluyor?

Kanal D ekranlarının en sevilen dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar dizisinde ayrılık rüzgarları esmeye başladı. Son zamanlarda art arda gelen ayrılık haberleri ise gündemde yerini alıyor. Dizide 12 yıldır yer alan Rıza Baba olarak da bilinen Zafer Ergin diziden ayrılacağını öne sürdü.

Yıllardır cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar’da sular durulmuyor. Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Rıza Baba karakteriyle boy gösteren Zafer Ergin’in yapımdan ayrılacağı öne sürüldü.

Tam 12 senedir dizide rol alan tecrübe oyuncunun ayrılması gündeme taşınınca dizi izleyenleri üzüntüye boğuldu.

ARKA SOKAKLAR'DAN AYRILAN AYRILANA
İzlenme rekorları kıran ve 12 senedir yayında olan Arka Sokaklar dizisinde bu sezon birden fazla ayrılık gerçekleşti. Dizinin 595. bölümünden beri afişte yer almayan Alp Korkmaz diziye veda etmişti. Dizide Zeliş (Zeliha Çoban) ve Tekin (Onur Bay) geçtiğimiz sezon dizinden ayrılmıştı. Bu kez de dizinin baş rollerinden Rıza Baba'nın (Zafer Ergin) diziye veda ettiği iddia edildi.

ZAFER ERGİN DİZİNDEN AYRILACAK
Rıza Baba rolüne hayat veren Zafer Ergin'in Arka Sokaklar dizisinden maddi nedenlerle ayrılma kararı aldığı iddia edildi. Sosyal medyada yankılanan iddiaya göre Zafer Ergin, yapılacak olan bir operasyonda yaralı olarak hastaneye kaldırılacak ama hayat mücadelesi veremeyecek kadar yorgun olacak ve diziden ayrılacak! Dizide para krizi yaşandığına dair geçtiğimiz günlerde bir iddia çıkmıştı.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat