Arka Sokaklarda Engin Komiseri Çıldırtan Olay! Kimse Komiseri Tutamadı

4 Kasım 2021 21:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:12

Aksiyon bölümlerini beyaz perdede ekrana taşıyan Arka Sokaklar, 602. bölümüyle 5 Kasım Cuma günü ekrana gelecek. Yeni bölümde neler yaşanacağına yönelik bazı detaylar göze çarptı. Arka Sokaklar 602. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Başak tehdit ediliyor, Engin deliriyor!

Arka Sokaklarda Engin Komiseri Çıldırtan Olay! Kimse Komiseri Tutamadı

Arka Sokaklar dizisi Cuma akşamı Kanal D'de yolculuğuna devam edecek. 16 sezon olan ve devam eden hiç aksatmadan başarı sergileyen dizinin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu gibi ünlüler yer almaktadır. Yayınlandığı son bölümünde Engin karakterine hayat veren İlker İnanoğlu tehditlere karşı adeta ateş püskürttü.

Yeni Oyuncular İle Heyecan Dorukta


 
Alp Korkmaz, Merve Oflaz, Yüsra Geyik ve Onur Bay, 15. sezon sonunda dört büyük oyuncunun ayrılmasıyla üzen Arka Sokaklar dizisinde artık yer almıyor... Yeni bir karakterli dizinin hikâyesi, eklendi, çok etkili bir şekilde ilerliyor.

Aksiyon bölümlerini beyaz perdede ekrana taşıyan Arka Sokaklar, 602. bölümüyle 5 Kasım Cuma günü ekrana gelecek. Yeni bölümde neler yaşanacağına yönelik bazı detaylar göze çarptı. Arka Sokaklar 602. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Başak tehdit ediliyor, Engin deliriyor!

Başak mahkemede tehdit edilir. Bunu duyunca Engin'in kafası karışır. Engin, tehditkâr bir adamı yakalamayı başardı. Ancak adam mahkemeye kadar serbest bırakıldı. Serin, Müfettiş İdil'in Mesut'un yanında olmasına çok sinirlenir. İdil ise zor görevlerden bahsederek Mesut'u kendine çekmeye çalışır. Arka Sokaklar yeni bölümüyle Cuma akşamı 20.00'de Kanal D'de ekrana gelecek.

Arka Sokaklar Dizisi Konusu


 
Arka Sokaklar, yönetmenliğini Orhan Oğuzun ‘un yaptığı ve Erler Film imzalı Kanal D'de 31 Temmuz 2006 tarihinde yayınlanan Türk dedektif, aksiyon, drama ve komedi dizisidir. Türk televizyon tarihinde çok uzun sürmekte olan haftalık dizidir.

Dizi, İstanbul Polis Karakolu  Müdürlüğü'nde özel  ekipte görev yapan polislerin aile hayatlarını ve İstanbul sokaklarındaki olayları aktarıyor. Ekip, görevi sırasında sürekli olarak farklı insan hikâyeleriyle karşılaşır. Polis şefi Rıza Baba, mesleki yıllara dayanan tecrübesi ve babalığı ile bu hikâyelere yaklaşıyor, bazen yüzümüzü güldürüyor, bazen de yürek sızlatıyor, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteriyor.

Arka Sokaklar Nerede Çekiliyor?
 

Bir televizyon dizisi çekmek için tercih edilen bir iç mekân genellikle İstanbul'un Fatih semtindeki Vatan Caddesi'ndeki İstanbul Polis Karakolu'dur. Dış mekân fotoğrafçılığına uygun alanlar Avrupa yakasında Bayor ve Şişli, Anadolu yakasında Kadıköy ve Beykoz gibi alanlardır. Bölümlerin çoğu Beykoz'da çekildi.

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat