Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek‘ten İddialı Proje! Öyle Bir Geliyor Ki! İzlememek Elde Değil!

6 Kasım 2021 14:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:09

Güldür Güldür Show programı öncesinde de tanınan ve birçok projede yer alan Ecem Erkek en iyi çıkışını Naime karakteriyle yaptı. Şimdilerde yeni bir projenin hazırlıklarında olan ünlü oyuncu, bir başka ünlü ve deneyimli oyuncu Devrim Yakut ile birlikte yer alacağı bir dijital platform işine odaklandı.

Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek‘ten İddialı Proje! Öyle Bir Geliyor Ki! İzlememek Elde Değil!

Canlandırdığı Naime karakteriyle adından çokça söz ettiren başarılı oyuncu Ecem Erkek; Güldür Güldür Show projesinden kendi isteğiyle ayrılmıştı. Uzun yıllardır bu projede yer alan ünlü isim, geçen sezon sonunda ayrılarak farklı bir yol izlemeye karar vermişti.

Doğaçlama Bir Proje ‘de Yer Alacak
 

Güldür Güldür Show programı öncesinde de tanınan ve birçok projede yer alan Ecem Erkek en iyi çıkışını Naime karakteriyle yaptı. Şimdilerde yeni bir projenin hazırlıklarında olan ünlü oyuncu, bir başka ünlü ve deneyimli oyuncu Devrim Yakut ile birlikte yer alacağı bir dijital platform işine odaklandı. Hangi platformda yayınlanacağı belli olmayan projenin detayları ise gazeteci ve yazar olan Birsen Altuntaş tarafından duyuruldu. Hummalı bir şekilde hazırlıkların devam ettiği projenin ayrıntıları ise yavaş yavaş paylaşılmaya devam ediyor. 

Aktarılan haberin detaylarına gelince; Alman bir proje olan Schiller Street'ten esinlenilerek hazırlanan yapım doğaçlama üzerine kurulacaktır. Devrim Yakut ve Ecem Erkek ‘in yer aldığı yapımın hiçbir şekilde senaryosu ve hikâyesi bulunmayacaktır. Tamamen gelişi güzel konulardan oluşacak olan yapımın türü ise komedidir. Bu şekilde formatlanan yeni projenin daha önceden 20'yi aşkın ülkede yayınlanmıştır. Türkiye'de ilk defa denenecek olan doğaçlama komedi tarzındaki proje baya merak uyandırdı. İki başarılı oyuncunun aynı projede yer alması sevenlerini çok memnun etti. 

İki Başarılı İsim Aynı Proje ‘de
 

Ecem Erkek ve Devrim Yakut'un birlikte yer alacağı doğaçlama projenin Alman bir projeden uyarlanacağı açıklanmıştı. Yayınlanacağı dijital kanalın daha netlik kazanmadığı projenin detayları da daha tam olarak açıklanmadı. İki oyuncunun da hazırlanacağı bir hikâye olmayacağı için farklı bir deneyim olacağı kesin olan proje çok ses getirecektir. Yer aldıkları yapımları oyunculuklarıyla taçlandıran iki başarılı isim; yeni projelerinde de oyunculuklarını konuşturacaktır. 

Uzun yıllardır ekranlarda yer alan Devrim Yakut birçok sinema filmi ve dizilerde yer almıştır. Şuanda da Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Gülcihan karakteriyle sevenlerinin karşısına çıkan başarılı isim oyunculuğuyla çok konuşuluyor. Bir diğer başarılı isim Ecem Erkek'te uzun yıllardır Güldür Güldür Show'un kadrosunda yer almıştı. Canlandırdığı Naime karakterinin unutulmayacak bir tipleme olduğu da programın hayranları tarafından kabul görmüştür. 

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat