7 Kasım 2021 14:42 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:08

İzlenme Oranlarına Bakınca Show TV’nin Sevilen Dizisine Final Yolu Görünüyor! Bu Dizide Gidiyor! Seyirci Tepkisi Ne Olacak

İzlenme Oranlarına Bakınca Show TV’nin Sevilen Dizisine Final Yolu Görünüyor! Bu Dizide Gidiyor! Seyirci Tepkisi Ne Olacak

Cuma gecesi yayınlanan Yalancı, yayın saatinin değişmesi ile bile başarı yakalayamadı. Maalesef şu anda Salı akşamı yayınlanan Yalancının yeni gündüz performansı da kötü. Başrollerini Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin paylaştığı dizinin reytinginin düşük olması nedeniyle final tehlikesi söz konusu.

Geçen sezon tüm dizilerini bitiren Show TV, yeni sezon projesiyle hayal kırıklığı yaşıyor. Kahraman Babam, cam tavan yapımı yaz aylarında sekiz bölüm devam edebildi. Eylül ayında başlayan Inside of As dizisini kış aylarında ilk kez yayınlanması ile düşük reyting elde etmesi,  6. bölümle projeyi bitirmesine sebep oldu. Bundan sonra Yalancı dizisi birçok iniş, çıkış yaşarken, akıllara final mi geliyor sorusunu getirdi.

Cuma gecesi yayınlanan Yalancı, yayın saatinin değişmesi ile bile başarı yakalayamadı. Maalesef şu anda Salı akşamı yayınlanan Yalancının yeni gündüz performansı da kötü. Başrollerini Burçin Terzioğlu  ve Salih Bademci'nin paylaştığı dizinin reytinginin düşük olması nedeniyle final tehlikesi söz konusu.

Reytingler ortalamanın çok altına düştükten kısa bir süre sonra Show TV nihai kararı verirse kimse şaşırmasın. Yalancı dizisi 7. Bölümde, günü 24. sırada bitirdi. AB ve ABC1 gruplarını 19. sırada tamamlayan dizinin bu versiyonunun pek de iyi bir tablo olmadığını söylemek gerekiyor. 9 Kasım Salı akşamı ekrana gelen Yalancı dizisinin 9. bölüm değerlendirmesi gelecek için belirleyici oluyor.

Yalancı Dizisi Konusu Nedir?
 

Deniz Öğretmen (BURÇİN TERZİOĞLU) ve cerrah Mehmet Emir (SALİH BADEMCİ) muazzam bir akşam yemeği yemektedir.  O gece neler olduğunu, ama ne olduğunu sadece ikisi biliyor. İkisi de gün doğumuna farklı duygular ve farklı bir gerçeklikle uyanmışlardır. Burada bir soru ortaya çıkıyor! Biri yalan söylüyor, kim o? Kim sorumlu ve kim masum? Kim doğru söylüyor, kim yalancı? Sanki bir tenis maçı izler gibi iki taraf arasında gelişen bir hikâye bizi bekliyor. İkisi de aynı geceyi farklı tanımlar ve farklı görür tıpkı hayalleri gibi. Yalanlar hiç bu kadar gerçek görünmemişti.

Deniz Sungur (Burçin Terzioğlu) Kimdir?
 

Yasemin’inin kardeşi, Murat'ın eski eşi Edebiyat öğretmenidir. Bireyci, inatçı bir karaktere sahip, savaşmaktan korkmayan bir savaşçıdır. Onu diğerlerinden ayıran en belirgin özelliği adalet duygusudur. Bu, hayatının kontrolü için verdiği mücadelenin, yeniden keşfinin hikâyesidir. Kırılgan pullarıyla elinde tutmak istediği hayat, göz açıp kapayıncaya kadar yok olacaktır.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış