7 Kasım 2021 18:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:08

Arka Sokaklar’ın Rıza Babası Sona Geldi Artık! Ünlü Oyuncu Diziden Ayrılıyor! Yerine Bakın Kim Geliyor

Arka Sokaklar’ın Rıza Babası Sona Geldi Artık! Ünlü Oyuncu Diziden Ayrılıyor! Yerine Bakın Kim Geliyor

Başrol oyuncusu olarak yer alan Zafer Ergin'in ayrılma kararı büyük bir yankı uyandırdı. Hayranları bu duruma çok üzüldü.

Yıllardır, televizyon tarihinde yer alan, yıllara meydan okuyan Arka Sokaklar dizisi her sezon istediği başarıyı yakalamıştır. Ve yıllardan beri süregelerek 2021 tv tarihinde bile yer almayı başarmıştır. 

Yalnız dizinin yıllardır devam etmesi sonucu ile dizinin iyiliği ve yaşaması adına birtakım kararlar alındı. Bu kararlardan birisi de halkın farklı yüzler görmesi olacaktır. Yani kadroda yavaş yavaş oyuncu ayrılığı gerçekleşiyor. Geçtiğimiz haftalarda şehit olarak ayrılan Ali ardından şimdi de sıra dizinin Rıza Babası olan Zafer Ergin'e geldi. Diziden ayrılma kararı çıkan Zafer Ergin'in ayrılma nedeni ise hayranlarını düşündürmeye başladı bile.

Rıza Baba'nın Ayrılma Kararı 


Başrol oyuncusu olarak yer alan Zafer Ergin'in ayrılma kararı büyük bir yankı uyandırdı. Hayranları bu duruma çok üzüldü. Doğal olarak bu durum hayranları için kolay değildi. Çünkü tam 12 sene Arka Sokaklar kadrosunda yer alan başrolde yer alan en kıymetli ve başarılı, sert kişiliğine sahip oyuncularından bir tanesidir.

Ayrılma kararının ise maddi kaynaklı olduğu belirtildi. Maddi kaynaklı olsa da kadrodan yavaş yavaş köklü oyuncuların ayrılması gözden kaçmıyor.

Zafer Ergin diziden nasıl sahne ile ayrılacak dersiniz? Rıza Baba bir çatışmaya katılacak ve bu çatışma sonucu yaralanacak ve kaldırıldığı hastanede hayata ve diziye veda edecek. Dizide vefat etmesi ise hem vücut olarak bitmiş olması hem de yaşadıklarının ona ağır gelmesi olacaktır.

Zafer Ergin'in Vedası Sonrası Reytingler Nasıl Etkilenecek? 


Rıza Baba karakterine hayat veren, 12 sene bu işe gönül koyan Zafer Ergin'in diziden ayrılması sonucu akla gelen ilk soru reytingler nasıl olacak, dizi devam edebilecek mi? Hayranları her şekilde üzüntüsünü belirtse de ayrılma kararı resmen şok etkisi yarattı. 

Zafer Ergin'in diziden ayrılma kararı bence dizinin kaderini  her yönden etkileyecek. Ağır duruşu, asilliği, kalitesi ile gözlere çarpan, dizinin resmen demirbaş oyuncusu olan Zafer Ergin'in diziden ayrılması sonucu dizi reytinglerde ciddi bir düşüşe gidecektir. Öyle bir düşüş yaşanmasa dahi dizinin kendini toplayıp eski başarısına dönmesi ise biraz zaman alacaktır. Bu iki ihtimalden birini yaşayarak şahit olacağız. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat