9 Kasım 2021 16:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:05

Yeni Bir Kore Dizisi Türkiye’ye Geliyor! Umudum Var Dizisi Oyuncuları Belli Oldu! Bir Kadının Çarpıcı Hikayesi Şaşırtacak

Yeni Bir Kore Dizisi Türkiye’ye Geliyor! Umudum Var Dizisi Oyuncuları Belli Oldu! Bir Kadının Çarpıcı Hikayesi Şaşırtacak

Henüz daha kanalı ve oyuncuları belli olmayan bu dizi Lie After Lie isimli bir Kore yapımı dizidir. Türk uyarlamasının Bir Umudum Var adını taşıdığı dizi ise dram ağırlıklı bir televizyon projesi olmaya hazırlanıyor.

Ülkemizde pek çok kez dizi uyarlamaları yapılıyor. Bunların en popülerleri ise bilindiği üzere Kore dizileridir. Uzun yıllardır Türk televizyonlarında Kore dizilerinin uyarlamalarını görmekteyiz. Başrollerinde Seren Şirince, Eda Ece, Berk Oktay ve Pamir Pekin'in yer alıyor.  İlişki Durumu: Karışık dizisi, Kore yapımı Full House dizisinden, Gökhan Alkan ve Öykü Karayel'in başrollerini paylaşıyor.  

Kalp Atışı dizisi Doctors dizisinden, tatlı bir romantik-komedi dizisi olan Seviyor Sevmiyor dizisi She Was Pretty dizisinden, şimdilerde çokça sevilen ve izlenen Aşk Mantık İntikam dizisi de Cunning Single Lady adlı Kore yapımı bir diziden uyarlanmıştır. Ülkemiz televizyonlarında Kore yapımı dizilerin uyarlaması çokça yapılıyor. 

Yeni Bir Uyarlama Dizi Daha Yolda 

Henüz daha kanalı ve oyuncuları belli olmayan bu dizi Lie After Lie isimli bir Kore yapımı dizidir. Türk uyarlamasının Bir Umudum Var adını taşıdığı dizi ise dram ağırlıklı bir televizyon projesi olmaya hazırlanıyor. Henüz kanalı belli olmayan Bir Umudum Var dizisinde dizi ekibi yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Dizinin senaristliğini Şeref Meselesi ve Vatanım Sensin gibi dizilerden tanıdığımız Nergis Otluoğlu Akoğlu üstenirken, dizinin yönetmen koltuğunda ise en son Kefaret dizisinde izlediğimiz Mesude Erarslan oturuyor. Sürükleyici bir konusu olan Bir Umudum Var dizisinin henüz ekibi tamamlanmış değil, Türkiye uyarlamasında hangi oyuncuların bu dizide yer alacağı da merak konusu haline geldi.

Bir Kadının Çarpıcı Hikâyesi 

Bir kadının hayat hikâyesinin çarpıcı bir şekilde anlatılacağı Bir Umudum Var dizisinde ağır bir dram izleyicileri bekliyor. Bir kadının kocasını öldürmekle suçlandığı dizi iddialı bir şekilde televizyona aktarılacak. Bir kadın, kendisine oldukça kötü davranan kocasını öldürmekle suçlanır ve bu yüzden de 10 yıl hapis cezası alır.

Oldukça zengin bir ailenin oğluyla evli olan kadın ise haksız yere suçlandığını ileri sürmektedir. Ceza alıp hapise giren kadın, bu süre zarfında hapishanede kızını doğurur ve orada yaşamasının doğru olmayacağını düşünüp kızını başka birine verir. Hapisten çıktıktan sonra kızını arayan kadın aslında işlerin bildiği gibi olmadığını anlayacaktır. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış