9 Kasım 2021 17:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:05

Kuruluş Osman Dizisine Gelen Yeni Kan! Yurtdışından Yeni Bir Oyuncu Geldi! Karakteri Dikkat Çekici

Kuruluş Osman Dizisine Gelen Yeni Kan! Yurtdışından Yeni Bir Oyuncu Geldi! Karakteri Dikkat Çekici

Kuruluş Osman dizisinde Julia karakterini canlandıracak olan oyuncu Yazmeen Baker, hikâyesiyle ve aksiyonuyla göz doldurmak için geliyor.

Kuruluş Osman dizisi yayınlandığı günden beri gerek hikâyesiyle gerek oyuncularıyla adından söz ettirmeyi başarmış bir tarihi dizidir. Dönemi, kostümleriyle ve olaylarıyla başarılı bir şekilde anlatan dizinin oyuncu kadrosunda Burak Özçivit, Yıldız Çağrı Atiksoy, Özge Törer, Burak Çelik, Serhat Kılıç ve Erkan Avcı gibi başarılı oyuncular bulunmaktadır.

3 sezondur gerek oyunculukları gerekse de hikâyesiyle göz dolduran Kuruluş Osman dizisi, Osman Bey'in beylikten devlet olma yolunda attığı adımları gözler önüne sermektedir. Kuruluş Osman dizisi oyunculukları ve atmosferiyle göz doldururken anlatılan hikaye hız kesmeden devam etmektedir ve bu hikayeye bir oyuncu daha dâhil olmuştur.

Yeni Kan Yeni Bir Hikâye

Yönetmenliğini Ahmet Yılmaz'ın yaptığı, yapım ve proje tasarımını ise Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği Kuruluş Osman dizisini mevcut karakterler haricinde yeni bir karakter katılacağı konuşulanlar arasında yer almaktadır. Bu yeni karakterin aksiyonu doruk noktasına çıkaracağı söylenmektedir. Çarşamba günleri izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisine Alman bir aktris olan Yazmeen Baker, Julia karakteriyle giriş yapıyor.

Julia karakteri savaşçı bir kadındır. Yazmeen Baker ise bir aksiyon oyuncusudur. Yazmeen Baker, Kuruluş Osman dizisinde Julia adlı savaşçı bir karakteri canlandıracak ve aksiyonu doruk noktasına çıkarması bekleniyor. Yazmeen Baker'ın Julia karakteri ile diziye giriş yapması yeni bir hikâyenin de kilidini açıyor. Julia karakterinin tam olarak nerede konumlanacağı da izleyici tarafından merak edilen meseleler arasında bulunmaktadır. 

Hikâyesi Diziye Renk Katacak 

Kuruluş Osman dizisinde Julia karakterini canlandıracak olan oyuncu Yazmeen Baker, hikâyesiyle ve aksiyonuyla göz doldurmak için geliyor. Dizi setinde çalışmalara başlamış olan Baker, daha önce de Türkiye'de yayınlanan Kobra Takibi isimli bir Alman dizisinde aksiyon oyuncusu olarak yer almıştır.

Aksiyon sahnelerinin aranan yüzü haline gelecek olan Baker, Julia karakterine hiç şüphesiz başarıyla hayat verecektir. Kobra Takibi'nin yanı sıra Kertenkele isimli bir yapımda da Ateş karakterine hayat vermiş olan Yazmeen Baker, Julia karakteriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Çarşamba günleri oldukça iyi dizilerle bir reyting savaşı halinde olan dizi yeni hikayelere yelken açıyor. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış