10 Kasım 2021 21:07 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:04

Gelinini ve Komşusunu Yatakta Bastı, Ortalık Kan Gölüne Döndü! Failin Cezası Belli Oldu!

Gelinini ve Komşusunu Yatakta Bastı, Ortalık Kan Gölüne Döndü! Failin Cezası Belli Oldu!

Afyonkarahisar'da meydana gelen olay Sandıklı ilçesinin Çiğiltepe köyünde yaşandı. Olay esnasında gelini ve komşusunu yatakta uygunuz bir şekilde yakalayan kayınbaba belindeki tabanca ile olay yerinde Filiz Gültekin (36) ile komşusu Kamil çetin'i (51) vurarak öldürdü. İşte tüm detaylar...

Olay, 22 Nisan'da Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde meydana geldi. Nurettin Gültekin, İstanbul'a çalışmaya giden oğlu Uğur'un eşi Filiz Gültekin ile komşusu Kamil Çetin'i yatakta uygunsuz yakaladı. Tabancasını alan Nurettin Gültekin, gelini Filiz Gültekin ve Kamil Çetin'e ateş etti, ardından jandarmayı arayıp haber verdi.

İhbar üzerine adrese jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekibi Filiz Gültekin ve Kamil Çetin'in yaşamını yitirdiğini belirledi. Nurettin Gültekin ise jandarma tarafından gözaltına alındı.

Savcılık ifadesinin ardından tutuklanan Nurettin Gültekin, hakim karşısına çıktı. Afyonkarahisar 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen ilk duruşmada karar verildi.

Eşini boğarak öldürmüştü! Kan donduran vahşet için istenen ceza belli oldu
Mahkeme sanık Gültekin'i, Filiz Gültekin'i öldürmekten dolayı 10 yıl, Kamil Çetin'i öldürmesi nedeniyle de 10 yıl olmak üzere toplam 20 yıl hapse mahkum etti. Sanığın cezasında, 'iyi hal' ve 'ağır tahrik' indirimi uygulandı.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat