Başak Cengiz'in Samuray Kılıcı İle Saldırıya Uğradığı Dakikalar Kameralara Yansıdı! İşte O Vahşet Anlar!

11 Kasım 2021 18:24 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:03

Ataşehir'de yaşanan vahşi olayda Başak Cengiz (28) kaldırımda normal bir şekilde yürürken arkasından gelen Can Göktuğ B. (27) samuray kılıcı ile saldırdı. Gündemi derinden sarsan olayın görüntüleri ise yakınlardaki bir güvenlik kamerası tarafından ortaya çıktı. İşte o vahşet dolu anlar...

Başak Cengiz'in Samuray Kılıcı İle Saldırıya Uğradığı Dakikalar Kameralara Yansıdı! İşte O Vahşet Anlar!

Mimar Cengiz'in, 9 Kasım'da akşam saatlerinde Barbaros Mahallesi Karanfil Sokak'taki oturduğu siteye yürüdüğü sırada Can Göktuğ B.'nin kılıçlı saldırısına uğrayarak hayatını kaybetmesine ilişkin soruşturma sürüyor.


KAHREDEN GÖRÜNTÜLER

Saldırının ardından evinde gözaltına alınan Can Göktuğ B., "tasarlayarak canavarca hisle veya eziyet çektirerek öldürme" ve "silahlı tehdit" suçlarından tutuklanırken, saldırı anına ilişkin anlar çevredeki güvenlik kameralarına yansıdı.

Görüntülerde, şüpheli Can Göktuğ B.'nin kaldırımda yürüyen Başak Cengiz'e arkadan yaklaşarak, kılıçla saldırması yer alıyor.

Kayıtlarda, kılıç darbeleriyle yere düşen Cengiz'in kendisini korumaya çalıştığı, Can Göktuğ B.'nin de saldırısını sürdürdüğü görülüyor.

Saldırgan bir süre sonra suç aletiyle yolun karşısına geçerek hızla olay yerinden uzaklaşırken yoldan geçen vatandaşların da Başak Cengiz'in yanına koştuğu anlar kameralarca kaydedildi.

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat