13 Kasım 2021 16:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:59

Meryem Uzerli Yeni Reklam Filminden Aldığı Para Dudak Uçuklattı! Anlaşması 1 Yıl! Servetine Servet Kattı

Meryem Uzerli Yeni Reklam Filminden Aldığı Para Dudak Uçuklattı! Anlaşması 1 Yıl! Servetine Servet Kattı

Oynadığı bir reklam filminden servet değerinde para kazandığı söyleniyor. Dizi ve film için yaptığı başvurulardan herhangi bir geri dönüş sağlayamadığı için daha çok reklam filmleri ve sosyal medyaya yöneldi.

Meryem Uzerli çok sevilen oyunculardan biridir. Oynadığı dizilerin karakterine adeta bürünmesi ile ön plana çıkıyor. Yaptığı her iş daha da başarılı olmasını sağlıyor. Sık sık da gündem de yer almayı başarıyor. Meryem Uzerli gerek iş hayatı ile gerek ise aşk hayatı ile sık sık gündeme geliyor. Özellikle son zamanlar da daha çok iş hayatı ile ön plana çıkıyor.

Oynadığı bir reklam filminden servet değerinde para kazandığı söyleniyor. Dizi ve film için yaptığı başvurulardan herhangi bir geri dönüş sağlayamadığı için daha çok reklam filmleri ve sosyal medyaya yöneldi. Geçtiğimiz günler yeni bir reklam filminin yüzü oldu. Bu reklam filmi ile aldığı ücret adeta herkesin dudağını uçuklattı. Özellikle çok kısa süreli bir reklam filmi olmasına karşın aldığı ücret çok şaşırttı.

Reklam Filminden 6 Milyon TL Aldı!


Son zamanların en çok ön plana çıkan ünlü ismi Meryem Uzerli oldu. Yakın zaman da oynadığı reklam filminden aldığı ücret ise herkesi şaşırttı. Mücevher reklamında oynayan Meryem Uzerli 6 milyon TL kazandı. Daha önce de mücevher reklamların da yer alan Meryem Uzerli ilk kez bu kadar yüksek fiyatlı bir ücret aldı. Meryem Uzerli aldığı bu yüksek ödeme ile sosyal medyanın da gündemine bomba gibi düşmeyi başardı.

Dizi ve film gibi projeler de yer alamayan güzel oyuncu reklam filmlerine yönelim göstermeye başladı. Özellikle son yıllar da güzel oyuncu film ve diziler de yer almak istese de bir türlü uygun bir proje ile karşılaşmadı. Hem sosyal medya hem de reklam projeleri Meryem Uzerli için son derece etkili sonuçlar doğurmayı sağlayan platformlar arasında yer aldı.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış