Sapık Şoför "Bu Kadar da Olmaz!" Dedirtti! Aracında Kadın Yolcu Varken Mastürbasyon Yaptı!

13 Kasım 2021 12:21 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:59

İngiltere meydana gelen olayda UBER'e binen kadın yolcunun trafikte yaşadıkları inanılır gibi değildi. Aracı durduran şoförün mastürbasyon yaptığı kadın yolcu tarafından iddia edildi. Olaya el atan polis olayın aslını araştırıyor.

Sapık Şoför "Bu Kadar da Olmaz!" Dedirtti! Aracında Kadın Yolcu Varken Mastürbasyon Yaptı!

İngiltere'nin Manchester kentinde meydana gelen olay ismi açıklanmayan bir kadın tarafından anlatıldı. Geç saatlerde UBER'e binen kadının anlattığı olaya göre trafik durma noktasına geldiği anda ön taraftan bazı sesler duyduğunu söyledi. Daha sonra ön tarafa baktığında şoförün kendisini tatmin etmeye başladığını öne sürdü.

Polise Şikayet Etti!

Sürücünün hareketlerinden şüphelenen kadın, "Mastürbasyon mu yapıyorsun" sorusunu yöneltti. Cevap alamayan kadın tedirginlik yaşayarak araçtan indi ve en yakın polisin yanına gitti. İlk başta dediklerine inanmayan polisler kadının ısrarı üzerine polis arabasına alarak yaşanılanları dinledi.

Başına Gelen Olayı Böyle Anlattı!

Yaşanan olayın şokuyla birlikte polislere ifade veren kadın, "Şoförle konuşmak istedim ancak çok huysuzdu. Bana bakmıyordu bile. Trafikte durduğumuz sırada da araba sallanmaya başladı ve sürtünme sesleri geldi. Ona "Mastürbasyon mu" yapıyorsun diye sordum ama sustu. Olayın ardından hemen kocamı aradım ve yaşananlardan emin olduğumu söyledim" sözlerine yer verdi.

UBER'den Açıklama Geldi!

Daha sonrasında karakola giden kadının tekrardan ifadesi alınarak UBER sürücüsü hakkında kimliği belirtilmek için çalışmalar başlatıldı. Bu yaşanan olaylara ise UBER sessizliğini bozarak açıklamada bulundu. UBER yaptığı açıklamada, "Bu tür olaylara tavrımız net, üzerimize düşeceğiz yapacağız" ifadelerini kullanarak kadından özür diledi.

Etiketler

Gündem  
Reklamı Kapat