16 Kasım 2021 09:42 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:57

Diriliş Ertuğrul'un Yapımcısından Çok Sevilecek Bir Dizi Daha Geliyor! Yeni Dönem Dizisi Çok Sevilecek! Başrolde Ünlü Oyuncu Var

Diriliş Ertuğrul'un Yapımcısından Çok Sevilecek Bir Dizi Daha Geliyor! Yeni Dönem Dizisi Çok Sevilecek! Başrolde Ünlü Oyuncu Var

Yeni başlayacak dönem dizisi şimdiden merak ediliyor. Başrol ve diğer oyuncular ise oldukça profesyonel. İşte yeni dönem dizisinin tüm detayları...

TRT ekranlarına gelmeye hazırlanan yeni dizi Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisi için hazırlık aşaması son hızda sürüyor. Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisi için önemli bir hazırlık aşaması geride kaldı. 


Plato Küçük Bir Şehir Gibi


Başarılı yapımcı Kemal Tekden'in imzasını atmaya hazırlandığı bu yeni işe büyük bir bütçe ayırdı. İstanbul Kartal'da dizi için özel olarak kurulan plato ise hayli etkileyici oldu. Küçük bir şehir görünümünde olan plato İçin büyük emekler harcandığı daha ilk görüşte anlaşılıyor. TV100 ekipleri Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisinin platosunu ziyaret ederek platonun etkileyiciliği ve gerçekçiliği hakkında bilgiler aktardı.

Çekimlerine henüz başlanan ve başarılı yapımcı Kemal Tekden'in imzasını taşıyacak olan Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisinin 26 bölümden oluşacağı söyleniyor. Çekimleri henüz başlayan dizinin oyuncu kadrosu da bir hayli sağlam. Sinan Albayrak, Burak Sevinç, Sena Çakır, Fırat Topkorur, Latif Koru, Hüseyin Soysalan, Derda Yasir Yenal gibi başarılı isimler dizide rol alıyor. 

Dönem Dizisi


Dönem dizisi olarak çekilen dizinin platosu Ankara, Adana ve Bursa şehirlerinin eski halinin bir yansıması olarak inşa edilmiş. Platonun tüm detayları aktarılacak olan dönemin şartlarına uygun olarak incelikli bir şekilde dekore edilmiş. Kemal Tekden daha öncelerde izlenme rekorları kırmış olan Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcılığını da üstlenmişti. 5 sezon süren dizinin senaryosu, çekim tekniği ve oyuncuları çok başarılı olduğu için yeni bir başarının geldiğini yine Kemal Tekden de röportajında aktardı. 


Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisi Aşkın Yolculuğu Yunus Emre dizisinin ikinci serisi olarak ekranlara gelecek. İzleyicisiyle buluşmasına çok az bir zaman kalan dizinin ilk serisini izleyenler merakla ve heyecanla bekliyorlar.

Yapımcı Kemal Tekden Aşkın Yolculuğu Yunus Emre dizisinin dünyanın birçok ülkesinde seyredildiğine değinirken aynı başarıyı Aşkın Yolculuğu Hacı Bayram Veli dizisinden de beklediklerini belirtti. Bakalım beklenilen gibi başarılı yapımcının imzasını attığı bu diziden de aynı rekor izleyici gelecek mi, soruların yanıtı tabi ki dizi ekranlara geldikten sonra anlaşılacak.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış