Halkbank Öyle Bir Müjde Verdi ki Ağızlar Açık Kaldı! Tam 225.000TL Kredi Verecek! Yetişen Alır

16 Kasım 2021 14:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:57

Halkbank 2 farklı kredi türüyle karşımıza çıkıyor. Eğer henüz yeni bir girişimciyseniz, ilk defa iş kuruyorsanız Halkbank’tan 100 bin TL’ye kadar faizsiz kredi alabiliyorsunuz.

Halkbank Öyle Bir Müjde Verdi ki Ağızlar Açık Kaldı! Tam 225.000TL Kredi Verecek! Yetişen Alır

"Halkın Bankası" sloganıyla yoluna emin adımlarla ilerleyen Halkbank, Türkiye'de de yeni bir şube açarak küçük ve orta ölçekli işletmelere, tüccarlara ve girişimcilere 225 bin TL'ye kadar kredi vereceğini duyurdu. 

30 yaşın altındaysanız ve küçük ve orta ölçekli İşletmeleri destekleme ve Geliştirme İdaresi Başkanlığı’na (KOSGEB) Uygulanan Girişimcilik Eğitim Kursunu tamamladıysanız, 225.000 TL'den 100.000 TL kredi alabilirsiniz. Üstelik Halkbank kredinize 0 faiz oranı sunacak, böylece işinizi kurarken veya işinizi büyütürken faiz düşünmek ve ödemek zorunda kalmayacaksınız!

 Halkbank'tan Kadın Girişimcilere Büyük Destek!

Hem bireysel müşterilere hem de işletmelere her zaman destek olan Halkbank, artık kadın girişimcilerin yanında yer almaya başlamıştır. Girişimcilere 200 bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkânı sunan Halkbank,  kadın girişimcilere desteğini artırma kararı aldı ve faizsiz kredileri 200 bin TL'den 225 bin TL'ye çıkararak Türkiye'ye yeni bir giriş yaptı.

Halkbank'ın aradığı şartları da sağlıyorsanız, hemen işinizi kurabilir veya Halkbank'tan 225 bin TL faizsiz kredi alarak işinizi büyütmeye başlayabilirsiniz. Krediyi alabilmeniz için belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor.

Halkbank Sıfır Faiz Kredinin Şartları

Halkbank 2 farklı kredi türüyle karşımıza çıkıyor. Eğer henüz yeni bir girişimciyseniz, ilk defa iş kuruyorsanız Halkbank’tan 100 bin TL’ye kadar faizsiz kredi alabiliyorsunuz. 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu gereğince kredi başvurusu yaptığınız tarih itibari ile 1 yıllık ustalık belgesi almanız gerekiyor. Ustalık belgesiyle ilgili meslek kolunda, son 1 yıl içinde kendi adınıza işletme kurduysanız Halkbank’tan alabileceğiniz faizsiz kredinin tutarı 100 bin TL’den, 225 bin TL’ye çıkıyor.

 Bu ödeneği almanızın en önemli şartların biri başvuru tarihinden itibaren 30 yaşınızı doldurmamış olmanız gerekir. 30 yaşın üzerindeyseniz, bu fırsatı değerlendiremezsiniz. Ayrıca Halkbank'a başvurduğunuzda küçük ve orta ölçekli işletmelerin geliştirilmesi ve desteklenmesi (KOSGEB) için işletmecilik eğitiminden geçmeniz gerekmektedir. Bu iki koşulu sağlayan tüm kadın girişimciler 100.000 TL veya 225.000 TL'ye kadar faizsiz kredi kullanma seçeneğine sahiptir.

Etiketler

Ekonomi  
Reklamı Kapat