Barbaroslar Dizisinden 2 İsim Ayrıldı! Yerlerine 9 İsim Birden Geldi! Diziye Oyuncu Yetişmiyor! İşte Son Durum

17 Kasım 2021 16:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:14

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin ilk olarak yönetmeni değişmişti. Bu değişimin ardından senaryo yazarınızda yenilendiği dizi, izleyicisinin ilgisini daha çok çekebilmek için birçok değişim yoluna gidiyor.

Barbaroslar Dizisinden 2 İsim Ayrıldı! Yerlerine 9 İsim Birden Geldi! Diziye Oyuncu Yetişmiyor! İşte Son Durum

Bu sezonda TRT 1'de yayınlanmaya başlayan ve sezona gayet iddialı bir giriş yapanlar reytinglerine hayli iyi gelen, Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinden üst üste yenilik haberleri gelmeye devam ediyor. 

Bir Çok Diziyle Mücadele Halinde

Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinin ilk olarak yönetmeni değişmişti. Bu değişimin ardından senaryo yazarınızda yenilendiği dizi, izleyicisinin ilgisini daha çok çekebilmek için birçok değişim yoluna gidiyor. Yeni karakterlerin dizinin oyuncu kadrosuna dâhil olduğu görülüyor. Fakat dizi perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız dizisi ile reyting konusunda yarışamıyor. Geçtiğimiz sezon ekrana gelmeye başlayan Camdaki Kız dizisi hali hazırda bir seyirci profili elde etmişken bu profilin konu itibariyle tamamen farklı olan Barbaroslar dizisine kayması pek mümkün görünmüyor. 

Büyük Emek Var
 

Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile tüm kişiler kategorisinde mücadele halinde olan TRT1 dizisi Barbaroslar için büyük emekler harcanıyor. Hazırlık sürecine tam 1 yıl önce başlanan dizinin perşembe rekabetinin zirvede yer alması bekleniyordu fakat beklentilerin altında kaldı. Reytingleri yine de güzel gelen dizisin perşembe akşamı olan diğer dizilerin gerisinde kalması hayal kırıklığına uğrattı. Bu rekabet içerisinde Camdaki Kız dizisi birinci sırayı kimseye kaptıracak gibi değil.

Barbaroslar dizisi iddiasını sürdürmek adına değişim yoluna gitmeyi sürdürüyor. Melis Babadağ ve Gülcan Arslan isimli oyuncuların diziden ayrılmasından hemen sonra diziye Meryem rolü ile Cemre Gümeli’nin katılması dikkat çekti. Gümeli Ulaş Tuna Aktepe ‘linin canlandırdığı rolle bağlantılı bir rolde yer alacak. Meryem ve Hızır'ın aşkı da diziyi epeyce renklendireceğe benziyor. 

Yeni bölümlerde yeni karakterler göreceksiniz. Peki hangi karakteri kim canlandıracak?

Aytek Şayan – Kılıçoğlu Şahbaz
Okan Şenozan – Karabay
Gonca Cilasun – Hüma
Özge Özkaplan – Şahsenem
Burcu Gül Kazbek – Firuze
Kaan Turgut – Gregor
Serkan Ergün – Burak Reis
Dilistan Balcı – Ayşe

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat