Mega Star Tarkan’ın Yıl Başı Programı Belli Oldu! Alacağı Para Dudak Uçuklattı! Bir Gecelik Ücreti İle Neler Yapılmaz Ki?

18 Kasım 2021 12:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:14

Megastar Tarkan'ın yeni yıl programı içerisinde yurtdışı planı yer alıyor. Mısır'da özel bir otelde sahne alacağı yakın zamanda sosyal medya gündemine geldi. Ya kazanacağı ücret ise en çok konuşulan konular arasında yer almaya başladı.

Mega Star Tarkan’ın Yıl Başı Programı Belli Oldu! Alacağı Para Dudak Uçuklattı! Bir Gecelik Ücreti İle Neler Yapılmaz Ki?

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte yılbaşı programları yapılmaya başladı. Yılbaşı programlarının ünlüler camiasında ne şekilde olacağı da merak edilen konular arasında yer alıyor. Ünlü isimlerin yılbaşı programları birer birer açıklanmaya başladı. Tarkan'ın yeni yılda Mısır'da bir mekânda sahne alacağı ortaya çıktı.

Bu sahne gösterisinde 5 milyon lira kadar bir ücret alacağı da konuşulan konular arasında yer alıyor. Annemi dönemine eşi ve kızı ile Almanya'da geçiren Tarkan yakın zamanda yeniden Türkiye'ye yerleşti. Türkiye yerleşmesi ile birlikte konser programları da oluşmaya başladı. Özellikle yeni yıl için yapılan programlar arasında en yüksek fiyatı alacak olan isim Tarkan oldu.

Yılbaşında Mısırda Sahne Alacak!

Pandemi döneminde Almanya'da geçiren Tarkan yılbaşı programı ile gündeme gelmeyi başardı. Tarkan hem ülkemizde hem de dünya genelinde çok büyük bir ilgi gören Megastar olarak adlandırılmaktadır. Gerek şarkıları ile gerek ise eğlendiren dansları ile yılbaşı programlarının vazgeçilmez isimlerinden biri olmaktadır.

Megastar Tarkan'ın yeni yıl programı içerisinde yurtdışı planı yer alıyor. Mısır'da özel bir otelde sahne alacağı yakın zamanda sosyal medya gündemine geldi. Ya kazanacağı ücret ise en çok konuşulan konular arasında yer almaya başladı. Tarkan'ın başarılı performansları dünya genelinde kalıp görmesini sağlıyor. Özellikle son yıllarda yeni yıl programları için yurtdışında en çok aranan isimlerden biri haline geldi.

Tarkan 5 Milyon TL Kazanacak!

Son zamanlarda Tarkan yılbaşı programında kazanacağı ücret ile ön plana çıkmaya başladı. 31 Aralık gecesinde Mısır'da özel ve lüks Bir otelde sahne alacak olan Tarkan 5 milyon TL kazanacak. Ünlü şarkıcının yılbaşı gecesinde ailesi ile birlikte Mısır'da olacağı sosyal medyada konuşulan konular arasında yer alıyor.

Dudak uçuklatan ücret ise sosyal medyada çok konuşulan konulardan biri haline geldi. Bir gecede bu kadar yüksek bir para kazanması vatandaşın dikkatini çekti. Ünlülerin yılbaşı programı birer birer açıklanırken en yüksek parayı kazanacak olan Tarkan'ın olduğu ortaya çıktı. Yılbaşı gecesi yaşanacak olan performansı ise şimdiden çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı.

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat