Defne Samyeli Camdaki Kız Dizisinden Gelen Teklifi Elinin Tersiyle İtti! Teklifi Geri Çevirmesinin Sebebi de Oldukça İlginç

19 Kasım 2021 12:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:13

Kanal D'nin rekortmen dizisi Camdaki Kız dizisinin Cana karakteri için teklif giden Defne Samyeli'nin izleyicilerin tepkisini çekecek bir karakter olması sebebiyle teklifi reddettiği ortaya çıktı.

Defne Samyeli Camdaki Kız Dizisinden Gelen Teklifi Elinin Tersiyle İtti! Teklifi Geri Çevirmesinin Sebebi de Oldukça İlginç

Kanal D'nin her perşembe akşamı yayınlanan Camdaki Kız dizisinin en dikkat çeken karakterlerinin başında gelen Cana karakteri için Defne Samyeli'ne teklif gittiği ancak Defne Samyeli'nin bu teklifi kabul etmediği ortaya çıktı.

Karakteri Uygun Bulmadı 


Kanal D'nin rekortmen dizisi Camdaki Kız dizisinin Cana karakteri için teklif giden Defne Samyeli'nin izleyicilerin tepkisini çekecek bir karakter olması sebebiyle teklifi reddettiği ortaya çıktı. Defne Samyeli'nin daha önceki senelerde İstanbullu Gelin adlı projede konuk oyuncu olarak yer aldığı ve İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı aykırı karakterin çok ses getirdiği bilinmektedir. Oyuncu ayrıca geçen sezon ise Sol Yanım adlı projede yer aldı. Star TV'de yayınlanan Sol Yanım dizisinde canlandırdığı karakter rolünde de yine eleştirileri üzerine çekmişti.

Defne Samyeli'nin bu iki projeden sonra izleyicilerin tepkisini çekecek bir projede olmak istemediği ortaya çıktı. Bu projelerden tepki topladığı için fettan  bir karakter olan Cana karakterini oynamak istemediği belirtiliyor. Böyle olunca oyuncunun karakteri kendisine uygun bulmadığı için Camdaki kız projesinden gelen Cana karakteri teklifini olumsuz yanıtladığı ortaya çıktı.

Rol Hande Ataizi'ne Geçti 


Defne Samyeli Cana karakteri teklifini kabul etmeyip geri çevirince bu role Hande Ataizi'ne uygun görüldü. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Defne Bu teklifi kabul etmeyince ikinci alternatif olarak Hande düşünülmüştü ve teklif Hande Ataizi'ne gitti. Defne Samyeli Cana karakteri rolünü kabul etmeyince Hande Ataizi kabul etti. Bu Hande Ataizi'nin son yıllardaki oynayacağı en iyi dizi fırsatlarından birisi oldu. Cana karakterini canlandıran Hande Ataizi şansızlığını Camdaki Kız dizisiyle kırdı.

Hande Ataizi uzun bir süre sonra yeniden uzun süreli bir projede yer almaktadır. Projeden çok memnun olan Hande Ataizi Cana karakterini başarılı canlandırmak için elinden geleni yapıyor. Fettan Cana karakterini oynamak istemeyen Defne Samyeli'nin yerine ikinci alternatif olarak düşünülmüş ve tercih edilmiş olan Hande Ataizi kısa sürede rolünde başarılı olmak için oldukça çabaladığı konuşulmaktadır. Ataizi etkili oyunculuğuyla her hafta beğeni topluyor. Defne Samyeli'nin Camdaki kız rolündeki Cana karakteri teklifini kabul etmediği için pişman olduğu konuşuluyor.

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat