MasterChef'te Eleme Heyecanı! Pota Karıştı! Bu İsimlerin Ayrılma İhtimali Oldukça Yüksek

19 Kasım 2021 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:13

Mehmet, Danilo ve Somer Şef'in verdiği Balkan yemeklerini en lezzetli şekilde yapmak için mücadele veren takımlar, kıyasıya mücadele etti. Verilen menüyü başarılı şekilde yapan mavi takım dokunulmazlık oyununun kazananı oldu.

MasterChef'te Eleme Heyecanı! Pota Karıştı! Bu İsimlerin Ayrılma İhtimali Oldukça Yüksek

Milyonları ekran başına kilitleyen MasterChef yarışma programında heyecanlı bir gece daha yaşandı. Balkan mutfağının yemeklerinin yer aldığı gecede kırmızı ve mavi takım kıyasıya bir mücadele sergiledi. Eleme adaylarının belirlendiği gecede her iki takım yarışmacıları dakikalarla yarıştı. Eleme adaylarının belli olduğu gecede heyecanlı dakikalar yaşandı.

Mehmet, Danilo ve Somer Şef'in verdiği Balkan yemeklerini en lezzetli şekilde yapmak için mücadele veren takımlar, kıyasıya mücadele etti. Verilen menüyü başarılı şekilde yapan mavi takım dokunulmazlık oyununun kazananı oldu. Çarşamba günü TV8 ekranlarında yayınlanan bölümde, menüyü kusursuz şekilde tamamlayan mavi takım büyük sevinç yaşarken, kırmızı takım kendi aralarında eleme adayı belirlemek üzere tekrar yarıştı. 

 

Eleme Adaylığında Kıyasıya Mücadele 


Çarşamba gecesi ikiye ayrılan kırmızı ve mavi takım kıyasıya bir mücadele vererek dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlık yarışmasını kaybeden kırmızı takım kendi arasında heyecanlı bir yarışmaya daha oynadı. Bu yarışmada verilen yemeği en iyi şekilde yapan Dilara, takım arkadaşlarından birisini eleme potasına göndermek zorunda kaldı.

Gecenin en iyi tabağını yapan Dilara takım arkadaşı Tahsin'in ismini söyleyerek ilk elenme adayını belirledi. Böylelikle haftanın 3. elenme adayı oldu. İlk adayın belirlenmesinin ardından kırmızı takım kendi arasında oylama yaparak diğer adayı belirledi. Yapılan bu oylamada ismi çıkan yarışmacı Sergen oldu. Böylelikle MasterChef'te Sergen ve Tahsin gecenin eleme adayı olarak seçildi. 

İddialı İsimler Potada 


Her bölümüyle farklı bir heyecan yaşatan MasterChef, 17 Kasım Çarşamba gecesi heyecanlı bir pota mücadelesine sahne oldu. Kıyasıya mücadele eden kırmızı ve mavi takım, verilen süre içinde Balkan ülkelerinin yemeklerini yetiştirmeye çalıştı. Düello şeklinde oynanan yarışmada her yemeğe verilen süre farklı oldu. Üçer yarışmacılı ve ikişer gruplu gerçekleşen yarışmada heyecan dolu anlar yaşandı. Çekişmeli geçen oylamada mavi takım 3-2  galip gelerek yarışmanın kazananı oldu.  

Zorlu mücadele kazanan mavi takım olurken, kırmızı takım iki iddialı yarışmacısı Sergen ve Tahsin'i potaya gönderdi. Sergilediği performans ile yarışmanın iddialı isimlerinden olan Tahsin ve Sergen eleme potasına giren İsimler oldu. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış