25 Kasım 2021 09:43 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:09

Sarp Apak Avrupa Yakası Ve Kavak Yelleri’nde Yaşadığı Sorunları İtiraf Etti! Yıllar Sonra Gelen İtiraf Şaşırttı! Kimse Böylesini Duymadı

Sarp Apak Avrupa Yakası Ve Kavak Yelleri’nde Yaşadığı Sorunları İtiraf Etti! Yıllar Sonra Gelen İtiraf Şaşırttı! Kimse Böylesini Duymadı

Uzun zamandır ekranlarda boy gösteren ve birçok dizi ve film projelerinde yer alan Sarp Apak'tan iki eski projesiyle ilgili şaşırtan bir açıklama geldi.

Ekranların aranan yüzü başarılı oyuncu Sarp Apak bir youtube programına konuk oldu. Bazı açıklamalarda bulunan oyuncunun yer aldığı diziler Avrupa Yakası ve Kavak Yellerinde hep çok sevilen karakterlerin yerine projelere katıldığını ifade etti.

Yeni Dizisi Başlıyor

Ünlü oyuncular Meriç Aral ve Efe Tunçer'in youtube yayınlanan sohbetlerine dahil olan ve birçok ilginç açıklamada bulunan Sarp Apak kendisine yöneltilen eleştirilere de yanıt verdi. Birçok youtube programına çıktığı için birçok kişinin eleştiri oklarının hedefinde olan başarılı isim bu eleştirilere mizah katarak cevap verdi.

Melikşah Altuntaş'ın hedefinde yer alan Sarp Apak bu ismin sözlerine karşılık yaptığı mizahi yönlü açıklamalarla hayranlarını güldürdü. Melikşah Altuntaş'ın kendisini her fırsatta programına çağırdığını ve çokça izlendiğini de belirten isim; o zaman asıl eleştiri yapanın kendisini davet etmemesi gerektiğini komik bir dille açıkladı.

Star TV ekranlarında yeni dizisi başlayacak olan Sarp Apak; Kaderimin Oyunu adlı projede Öykü Karayel ve Akın Akınözü ile beraber rol alıyor. Fragmanı çok ses getiren projeden beklenti çok büyüktür. Reyting sıkıntısı çeken Star TV; Kaderimin Oyunu dizisinden çok şey bekliyor. Sarp Apak'ın da etkileyici bir karakterle seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlandığı ifade edilmişti. Performansı ilgiyle beklenen başarılı isim yer aldığı projelerle de her zaman adından söz ettirdi. Birçok başarılı ve reytingi yüksek işlerde yer alan Sarp Apak; yeni dizisinde nasıl bir yol izleyecek merak konusudur.

Şaşırtan İtiraf


Uzun zamandır ekranlarda boy gösteren ve birçok dizi ve film projelerinde yer alan Sarp Apak'tan iki eski projesiyle ilgili şaşırtan bir açıklama geldi. Kavak Yelleri ve Avrupa Yakası dizilerinin ekibine sonradan dahil olduğunu ve ikisinde de en çok sevilen ve bilinen karakterlerden kalan boşluğu doldurmak için geldiğini açıkladı.

Kavak Yelleri dizisinde Efe karakterinin yerine ekibe dahil olduğunu açıklayan Sarp Apak aynı durumun Avrupa Yakası dizisi içinde geçerli olduğunu samimi bir şekilde açıkladı. Avrupa Yakası gibi çok izlenen bir projenin baş karakterlerinden Şesu'nun yerine kendisinin geldiğini açıklayan Sarp Apak; bu tuhaf durumu da komik ve samimi bir şekilde paylaştı. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış