Berfu Yenenler Güldür Güldür'den Teklif Aldı! Eser Yenenler Eşine Rakip Oluyor!

26 Kasım 2021 11:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:08

Çok Güzel Hareketlerin 100. Bölümüne misafir olarak katılan Berfu Yenenler oyunculuğu ile çok beğenilince Güldür Güldür Şov programından teklif aldı. Eşi Eser Yenenler 'in ise Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 sunuculuk koltuğunda olması rakip oluyorlar yorumlarına neden oldu.

Berfu Yenenler Güldür Güldür'den Teklif Aldı! Eser Yenenler Eşine Rakip Oluyor!

25 yaşında olan Berfu Yenenler, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programına konuk oyuncu olarak katılmıştı. 100 bölüme özel yapılan gösteride eşi Eser Yenenler ile bir skeçte rol almıştı. Berfu Yenenler 'in oyunculuğu seyirci tarafından çok beğenilince Güldür Güldür Şov bombayı patlatmakta hiç gecikmedi. Berfu Yenenlere oyunculuk teklifinde bulundukları söylenen Güldür Güldür, Çok Güzel Hareketler Bunlar programından önce davrandı. Bu teklif üzerine Berfu'nun daha önce başka bir projede yer alıp almadığı ise merak konusu oldu. İşte tüm detaylar

Berfu Yenenler Oyuncu Mu?

Evlenmeden önce Yıldız soyadına sahip olan Berfu, BKM'nin sevilen yıldızlarından biri olan Eser Yenenler ile evlidir. 2015 senesinde Miss Turkey dördüncülük ödülüne sahip olarak Miss International'da ülkemizi temsil etmiştir. Ayrıca sosyal medya fenomenidir. İçerik üreticiliği de yapan Berfu Yenenler 180 boyu ile dikkatleri üzerine çekmektedir.  Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında bir skeçte rol alarak adından söz ettiren Berfu Yenenler 'in daha önce oyunculuk yapıp yapmadığı ise merak konusu olmuştu. Kendisinin oyunculuk konusunda eğitim almadığı ve sinema sektöründe yer almadığı bilinmektedir. Kuzey isimli bir çocukları vardır. Sosyal medya üzerinde sık sık doğal hallerini takipçileri ile paylaşan Yenenler, hayranları tarafından sürekli olarak eleştirilmektedir. 

Eşini Yalnız Bırakmıyor! 

ÇGHB programının sunuculuğunu yapan Eser Yenenler daha önce de bu programda tiyatrocu olarak buluyordu. Şimdi ise yeni kadroyu iyi yönde eleştiren aynı zamanda destekleyen Eser Yenenler eşi ile sahne aldı. 100. Bölüme özgü skeçte eşi ile nasıl tanıştıklarını espri bir dille anlatan Eser Yenenler ve Eşi oldukça beğeni toplamıştı. Daha önce de Eser Yenenler ile birlikte Miss Turkey yarışmasını sunan Berfu, seyircilerden eşini bir türlü yalnız bırakmıyor yorumlarına neden olmuştu.

Güldür Güldür Kaptı! 

Berfu Yenenler 'in ilgi ile izlenen oyunculuğundan sonra Güldür Güldür programından teklif aldığı öne sürüldü. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programından önce davranan Güldür Güldür vakit kaybetmeden teklifini götürdü. Programa onay verip vermediği konusunda açıklama yapmayan Yenenler çifti, Berfu'nun kabul etmesi halinde rakip olacaklar. 

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat