27 Kasım 2021 14:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:08

Fox TV Yeni Dizisi Son Nefesime Kadar'ı Açıkladı! Başrolde Ünlü Oyuncular Var! Bu Sefer Bambaşka Bir Dizi Geliyor

Fox TV Yeni Dizisi Son Nefesime Kadar'ı Açıkladı! Başrolde Ünlü Oyuncular Var! Bu Sefer Bambaşka Bir Dizi Geliyor

Fox Tv'de yeni bir dizi daha başlıyor. Bu sefer ünlü oyuncular başrolde. Seyircinin ilgisi de oldukça yoğun. Bakalım kimler geliyor.

Bu sezon dizilerinden beklenen reytingi alamayan Fox TV yeni dizisi Son Nefesime Kadar olacak. 2022 de yayınlanmaya başlanması planlanan dizinin kadrosunda pek çok başarılı oyuncu da yer alacak. Pastel film tarafından özenle hazırlandığı açıklandı.

Son zamanlarda Yasak Elma dizisi ile reyting yakalayan fox TV diğer dizilerde istediği sonuca ulaşamadı. Pek çok dizi beklenilenin altında kalarak erken final yaptı. Yeni projelere imza atan fox TV Son Nefesime Kadar dizisine titizlik ile hazırlanıyor. Başka projelerle de gündeme gelen kanal Aralık ayında yayınlanması beklenilen Mahkûm dizisine de hazırlanmaya devam ediyor.

Yeni Dizisi Son Nefesime Kadar Özenle Hazırlanıyor!


Son zamanlarda pek çok dizi yayınlansa da istenilen sonuca ulaşamayan fox TV yeni dizi ile bunu kırmayı hedefliyor. Aşk Mantık İntikam ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ile başarılı bir çıkış yakalayan kanal diğer dizileri ile ortalamanın altında kaldı. Yeni dizisi Misafir başarılı kadrosu ve konusuyla dikkat çekse de 3. Bölümü reyting yarışına yetişemedi.

Erken finale gitmesi beklenen Misafir dizisi Fox tv için hüsran oldu. Kanalın bir diğer dizisi olan Elbet Bir Gün final yapması bekleniyor. Şu an en iyi sonuç alan Yasak Elma olurken elinde bulunan Mahkûm dizisinin de Aralık ayında yayınlanması bekleniyor. Son Yaz dizisine de erken final yaptırırken yeni projenin reytinglerinin nasıl olacağı pek çok kişinin merak konusu oldu.

2022 de yayınlanması beklenen fox TV’nin yeni dizisi Son Nefesime Kadar Pastel Film tarafından hazırlanmaya başlandı. Pek çok başarıya imza atan Pastel Film'in yeni dizisi merakla bekleniyor. Başrollerinde yetenekli oyunculardan Nurgül Yeşilçay ile Emre Kınay'ın olacağı açıklandı.

En son Kefaret dizinde oynayan Nurgül Yeşilçay sevenlerine bu dizi ile müjdeyi verdi. Hem tiyatro hem de dizi ile yoğun bir ritimde çalışan ünlü oyuncu bir kez daha ekran karşısına başrolünde Emre Kınay ile birlikte Son Nefesime kadar dizisinde çıkacak. Bir dram dizisi olarak karşımıza çıkacak olan Son Nefesime Kadar dizisinin oyuncu kadrosu kısa sürede tamamlanıp çekimlere başlayacak. 

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış