27 Kasım 2021 15:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:08

Bim Market 30 Kasım Aktüel Ürün Kataloğu Yayınlandı! Tüm Ürünlerde İndirim Var! Sepeti Doldurup Çıkacaksınız

Bim Market 30 Kasım Aktüel Ürün Kataloğu Yayınlandı! Tüm Ürünlerde İndirim Var! Sepeti Doldurup Çıkacaksınız

Bu hafta Bim markete indirimli ürünler geliyor. Bu fırsatı kaçırmayın. İndirimli ürünleri alarak bütçenizi de koruyabilirsiniz.

Büyük market zincirleri arasında ön sıralarda yer alan ve uygun fiyatlı ürünleri ile dikkat çeken Bim market yeni tarihli ürün kataloğunu yayınladı. Yeni katalogda yer alan indirimli ürünler 30 Kasım salı günü için geçerli olacak. Birbirinden farklı ürünlerin yer aldığı Bim market milyonlarca müşterisine hitap ediyor. Yeni ürünler müşterilerinin bir hayli ilgisini çekeceğe benziyor.

Aktüel ürün kataloğu Bim marketin resmi web sitesi üzerinden de incelenebiliyor. Bim market 30 Kasım 2021 aktüel ürün kataloğu market şubelerinden de temin ediliyor. Yeni haftada dopdolu ürünler uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Aktüel ve diğer ürünler aynı zamanda fiyat bilgisi için yazımız içeriğini takip edebilirsiniz.

Bim Markette Bu Hafta Neler Var?
 

Her hafta yeni ürünleri ile müşterilerini cezbetmeyi başaran Bim markette bu hafta neler var diye merak edenler kataloğu inceleyebilirler. Yeni ürünleri ile 30 Kasım aktüel ürün kataloğunu yayınlanan Bim markette kataloğun ilk sayfası renkli görselleri ile dikkatlerden kaçmıyor. Uygun fiyata sahip olan bebek bezi ve mamaları, havlu peçeteler, çok amaçlı örtüler özellikle bayanların seveceği türde olan ürünler arasında göze çarpıyor.

Bim market bu ürünlerde kampanyalı ve avantajlı fiyatlar sunuyor. Birbirinden ilginç ürünlerin satışına yer veren Bim market uygun fiyatlar sunması nedeni ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Yeni ürünler müşteriler tarafından tercih ediliyor.

BİM Market Yeni Ürün Kataloğu
 

Büyük zincir marketler arasında hesaplı fiyatlar dâhilinde ürün satışı yapan Bim market 30 Kasım 2021 salı günkü ürün kataloğunu paylaşıma açtı. Çeşit çeşit ürünlerin yer aldığı aktüel ürün kataloğunda bu hafta, çamaşır yumuşatıcısı, çamaşır suyu indirimli fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Aynı zamanda diğer temizlik ürünlerinde de cazip fiyatlar verildiği gözlemleniyor.

Gıda ürünlerinden tahin pekmez karışımı 37,90, Saban marka 2.5 Kg nohut 29,90, Meram marka 10 Kg Buğday Unu 39,90 TL olarak alıcıya sunuluyor. Hesaplı fiyatları ile dikkat çekmeyi başaran Bim market bu hafta yine dopdolu olarak geliyor.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış