Sabahın Sultanı Seda Sayan'a Bir Sunucu Daha Geliyor! Artık Birlikte Sunacaklar! İki Yakın Arkadaş Mehmet Ali Erbil Fırtına Estirmeye Hazırlanıyor!

29 Kasım 2021 13:02 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:07

Gündüz kuşağı yarışması Sabahın Sultanı Seda Sayan'a yeni bir sunucu geliyor. Sevilen isim Mehmet Ali Erbil yakında bu programda yakın arkadaşı Seda Sayan ile birlikte sunuculuk yapmaya başlayacak. İşte haber hakkında tüm detaylar 5nhaber'de.

Sabahın Sultanı Seda Sayan'a Bir Sunucu Daha Geliyor! Artık Birlikte Sunacaklar! İki Yakın Arkadaş Mehmet Ali Erbil Fırtına Estirmeye Hazırlanıyor!

Bir zamanların popüler sunucularından biri olan Mehmet Ali Erbil yaptığı esprileri ve konukları ile olan diyalogları nedeniyle çok sempatik bulunuyordu. Son zamanlarda ekranlardan kendini soyutlayan ve yeni bir projede yer almayan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil güzel bir haber ile geldi. En son  Çarkıfelek yarışmasını yeniden ekranlara getiren Erbil, yarışmanın istenen reytinglere ulaşmaması nedeniyle son bulmuş, Erbil ise ekranlara küsmüştü. Uzun zaman sonra Gelinim Mutfakta yarışmasında kısa süreli sunucu olan Mehmet Ali Erbil eskisi gibi severek izlenmişti. Format gereği programdan ayrılmak zorunda kalan sunucu arkadaşı Seda Sayan'dan güzel bir teklif aldığı öne sürüldü! Bu teklife sıcak bakan ünlü sunucu çok yakın arkadaşı olan Seda Sayan'la birlikte programda bulunacak olması izleyiciye de neşe verdi. 

Yeni Teklif Şaşırttı

Şarkıcı ve sunucu olan Seda Sayan daha önce sunduğu bir gündüz kuşağı programının yeniden ekranlara taşıdı. Oldukça ilgi gören sabah programı, Sabahın Sultanı Seda Sayan en çok izlenenler arasına girmeyi başardı. Son dönemde tarzı ve güzelliği ile çok konuşulan sunucu yakın arkadaşı Mehmet Ali Erbil'i yanında istedi. Teklife henüz karar vermeyen Erbil, hayranlarının ısrarına maruz kaldı. Eskiden beri çok yakın dost olan ikilinin, bir dönem araları çok açılmıştı. Seda Sayan'ın bazı iddiaları haber dünyasını birbirine katmıştı. Yakında aynı çatı altında çalışması beklenen ikili peki yaşanan olanları aşabildiler mi?

Barıştılar Mı?

Erbil'in Seda Sayan için geçmişi kirli sözlerinden sonra Seda Sayan şok eden açıklamalar yaptı. Bir sözünde sunucu Mehmet Ali Erbil'in evinde çalışan bir kadına tecavüz ettiğini ve bazı bilen kişilerin bunun üzerini kapattığı yönünde konuşmuştu. Bu olaydan sonra araları açılan ikili uzun zaman görüşmeme kararı almıştı. Karşılıklı dilenen özürlerden sonra tekrar barışan yakın dostlar şimdi birlikte  Sabahın Sultanı Seda Sayan programını sunmaya hazırlanıyorlar. Herkesin merakla beklediği gündüz kuşağı artık Mehmet Ali Erbil'in sıcak esprileri ile şenlenecek. Erbil'in sunuculuk teklifine yeşil yakmasıyla, mart ayından itibaren yeni sunuculuk hayatına başlaması beklenmekte. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış