29 Kasım 2021 10:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 12:07

Nurgül Yeşilçay’ın Yeni Dizisi Belli Oldu! Başrolü Emre Kınay İle Paylaşacak! Bu Hikayenin Konusu Sizi Şaşırtacak! Çünkü…

Nurgül Yeşilçay’ın Yeni Dizisi Belli Oldu! Başrolü Emre Kınay İle Paylaşacak! Bu Hikayenin Konusu Sizi Şaşırtacak! Çünkü…

Nurgül Yeşilçay son zamanlarda gündeme gelen isimler arasında yer alıyor. Hem yeni başladığı tiyatro oyunu ile hem de Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi ile gündeme gelmeyi başardı.

Nurgül Yeşilçay en başarılı kadın oyuncular arasında yer almaktadır. Oynadığı her dizi ve film de kendini göstermeyi başardı. Geçen sezon Fox TV ekranlarında yayınlanan ve herkes tarafından çok sevilen kefaret isimli dizide yer aldı. Dizi hem kadrosu hem de konusu ile herkes tarafından çok beğenilen bir dizi haline gelmiş.

 

Seyircilerin Nurgül Yeşilçay performansını çok beğenmesi de ön plana çıkması konusunda fayda sağladı. Dizide oynadığı esnada bir tiyatro oyununun teklifini de kabul eden Nurgül  Yeşilçay Beş yıl sonra yeniden tiyatro sahnelerinde yer alacak. Nurgül Yeşilçay’ın oynayacağı oyun ve partneri de belli oldu. Aynı zamanda televizyon dizisinde yer alacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

 

Son Nefesime Kadar Dizinde Oynayacak!


Nurgül Yeşilçay son zamanlarda gündeme gelen isimler arasında yer alıyor. Hem yeni başladığı tiyatro oyunu ile hem de Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizi ile gündeme gelmeyi başardı. Dizide başrol ‘ün kim olacağı ise merak edilen konular arasında yer alıyor. Pastel film isimli şirket tarafından düzenlenen bir dizidir.

Nurgül  Yeşilçay uzun zamandır tiyatro sahnelerinde de yer almadığı için bu boşluğu da kolay bir şekilde doldurdu. Dizinin konusu ve oyuncu kadrosu şimdiden çok merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Sosyal medyada da bu konu çok fazla konuşulan konulardan biri haline geldi. Gündem konularından biri de Nurgül  Yeşilçay'ın tiyatro partneri Afra Saraçoğlu oldu.

Emre Kınay İle Başrolü Paylaşacak!


Nurgül Yeşilçay Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Son Nefesime Kadar isimli dizi de başrolünü kiminle paylaşacağı belli oldu. Geçen sezon yine Fox Tv ekranlarında bir yapımda yer alan Nurgül Yeşilçay yeniden Fox TV ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor.

Hem TV ekranlarında hem de tiyatro sahnelerinde yer alacak olan başarılı ve güzel oyuncuyu çok heyecanlı ve yoğun günler bekliyor. Emre Kınay ile başrol paylaşacak olan Nurgül Yeşilçay'dan henüz herhangi bir geri dönüş durumu söz konusu olmadı. Sosyal medya da dizi ile ilgili bir takım bilgiler konuşulmaya başlandı.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış