30 Kasım 2021 13:18 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:58

Devlet Bahçeli, Mansur Yavaş'a Tepki GÖsterdi! Alparslan Türkeş'i Anma Toplantısında Sinirler Gerildi!

Devlet Bahçeli, Mansur Yavaş'a Tepki GÖsterdi! Alparslan Türkeş'i Anma Toplantısında Sinirler Gerildi!

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli, geçtiğimiz günlerde yapılan Alparslan Türkeş'i anma toplantısında yaşanan gerginliğe ilişkin açıklamalarda bulundu. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı hedef alarak, "Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin." sözlerine yer verdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli geçtiğimiz gün yapmış olduğu parti grup toplantısı ile birlikte gazetecilerin sorularını cevapladı. Alparslan Türkeş'i anma toplantısında yaşanan gerginlik ile ilgili sorularla karşılaşan Devlet Bahçeli, "Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Beyin elinin altında geliştiği kanaati hakim. Bundan sonra Mansur Bey dikkat etsin. Artık arkasında bir ülkücü nefes vardır. Her gün de takip edecektir. Hadi bakalım!" sözlerine yer verdi.

Ankara'da yapılan Alparslan Türkeş Vakfı tarafından, Alparslan Türkeş'in 104. doğum günü sebebiyle toplantı düzenlendi. Düzenlenen toplantıda Ülkü Ocakları üyesi olduğunu iddia eden şahıslar ile etkinlikte yer alan kesim arasında tartışma çıktı. Çıkar tartışma giderek büyüdü ve arbedeye neden oldu. Çok sayıda şahsın yaralandığı bu olayda ise karşılıklı sert açıklamalar yer aldı. Eski Ülkü Ocakları Genel Başkanı Mustafa Hakan Ünser, saldırı anına ilişkin görüntüleri, "Ve polis işbirliği ile saldırı başladı" sözleriyle paylaşmıştı.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış