A101 2 Aralık 2021 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! İşte A101 Perşembe Aktüel İndirimleri!

30 Kasım 2021 15:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 11:58

A101'in bu haftaki ürünleri raflarda yerini almaya başlayacak. Kapılarda uzun kuyruklar oluşturan A101'in 2 Aralık kataloğu sonunda yayınlandı. İşte bu hafta kapış kapış gidecek A101 ürünleri!

A101 2 Aralık 2021 Aktüel Kataloğu Yayınlandı! İşte A101 Perşembe Aktüel İndirimleri!

A101'e 2 Aralık tarihinde gelecek olan ürünler sonunda belli oldu. Beyaz eşya, mutfak aletleri hatta piyano bile var. Eğer bu indirimleri kaçırmak islemiyorsanız mutlaka yeni kataloğa göz atın. Bu hafta da müthiş indirimler ile müşterilerini bekleyen A101 mağazası akıl almaz indirimler yaptı. Özellikle beyaz eşyalarda yapılan indirimler resmen izdihama sebep olacak. İşte A101 2 Aralık aktüel ürün katalogları! Kesinlikle bu indirimleri kaçırmayın! 

İşte Gelecek Olan Ürünler

Bu hafta gelecek olan ürünler arasında beyaz eşyalar var. Çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi uzun zamandır en çok indirime girmesi beklenen ürünlerden. Beyaz eşyasını yenilemek isteyenler, ev dizmek isteyenler kesinlikle bu fırsatı kaçırmasın. Uygun fiyatlarla A101'den beyaz eşya alabilirsiniz.

Spora başlayanlar ve pandemi döneminde evden sporuna devam etmek isteyenler için fırsat yine A101'den geldi. Pilates topu, koşu bandı, yoğa minderleri ve daha fazlası için 2 Aralık tarihinde A101'e uğramayı unutmayın. Hepsi uygun fiyatlarla sizlerle. 

En çok beklenen ürünlerden biri de tuşlu piyano. Bu hafta hemen tükenecek ürünler arasında. Ayrıca çocukları da düşünen A101 birbirinden güzel oyuncuklarla geliyor! Çocukların gelişimine katkı sağlayan kitaplar ve çeşitli tokalar da bu hafta raflarda yerlerini alacak. 

Kitaplık, gardırop, çalışma masası ile gençlerin odasını yenilemenin tam zamanı. Ayrıca katlanabilir özellikte olan yaylı yatak, ayakkabılık da bulunuyor. Evinde yer açmak isteyenlere vakumlu hurç çeşitleri 2 Aralık'ta gelecek olan ürünler arasında. Tükenmeden A101 mağazalarından alabilirsiniz.

Kahve fincanlarında büyük indirim! 12 parça sadece 89,95 TL ile evinizde. Ayrıca metal çırpıcılar, farklı desenlerde kase çeşitleri, döküm kek kalıpları en uygun fiyatlarla A101'de. Özellikle küçük mutfak eşyalarında yapılan indirimler nedeniyle hepsi kapış kapış satılacak!

A101'e kış geldi! Atkı ve bere çeşitleri erkek, bayan ve çocuklar için olan seçenekleri ile raflarda. Çocuk kazakları, havlu çoraplar, ince çorap çeşitleri herkesin en çok beklediği ürünler arasında. Ayrıca tek kişilik yorganda büyük indirim var. A101'den bu yorganı sadece 69,95 fiyatıyla alabilirsiniz. 

Gıda ürünlerinde de indirime giden A101 özellikle makarna ve içeceklerde indirim yaptı. Helva, hazır yemek çeşitleri ve zeytin almak isteyenler indirimli olarak A101 mağazalarından alabilirler. 

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış