1 Aralık 2021 11:14 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:28

Oktay Kaynarca'dan Süleyman Çakır Açıklaması Geldi! Yeni Bir Proje Mi Geliyor?

Oktay Kaynarca'dan Süleyman Çakır Açıklaması Geldi! Yeni Bir Proje Mi Geliyor?

Televizyon ekranlarının efsane dizisi Kurtlar Vadisi ile akıllara kazınan Süleyman Çakır karakteri son zamanlarda tekrardan gündemde yerini aldı. Süleyman Çakır'ı canlandıran Oktay Kaynarca son olarak ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alarak Hızır Çakırbeyli karakterine hayat vermişti. Son zamanlarda ise tekrardan Süleyman Çakır'ı canlandıracağı iddiaları ortaya çıktı.

Televizyon ekranlarının en sevilen isimlerinden birisi haline gelen Oktay Kaynarca geçtiğimiz senelerde oynamış olduğu Süleyman Çakır karakteri ile halen unutulmadı. Akıllara kazınan karakter dizi sektöründe adeta bir efsaneye dönüştü. Yıllar önce ekranlarda yer alan bu karakter sosyal medyada halen büyük bir etkileşim almaya devam ediyor.

Karakteri canlandıran Oktay Kaynarca ise konuyla ilgili sessizliğini halen korumakta. Geçtiğimiz akşam kameralara yakalanan Oktay Kaynarca, Kurtlar Vadisi hayranları için yürek burkan sözlerde bulundu. Magazin Burada'nun yapmış olduğu habere göre, Oktay Kaynarca, Süleyman Çakır karakterinin yasal haklarının sahibi olmadığını ifade ederek sözlerine şu şekilde devam etti;

"Ben de okuyorum bunları, sizin okuduğunuz gibi. Süleyman Çakır mevzusu yok. Zaten Süleyman Çakır karakterinin geriye dönmesiyle ilgili yasal bir çerçeveye sahip değiliz. Çünkü hakları bizim değil. Bunu yapacak olan arkadaşlar o hakkın sahibi olan arkadaşlardır. Nasıl yaparlar, yaparlar mı, orasını bilmiyorum. Biz başka projelerle uğraşıyoruz.”

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış