1 Aralık 2021 11:16 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:28

Ezgi Mola Ağzına Geleni Söyledi! 3 Aylık Bebeğini Döven Cani Babaya Öfkesini Kustu!

Ezgi Mola Ağzına Geleni Söyledi! 3 Aylık Bebeğini Döven Cani Babaya Öfkesini Kustu!

Televizyon ekranlarının sevilen oyuncusu Ezgi Mola geçtiğimiz gün yaptığı paylaşım ile sosyal medyayı salladı. 3 aylık bebeğine şiddet uygulayan canı baba Yunus Göç'e öfkesini kustu. Adeta öfkeden yerinde duramayan Ezgi Mola, "Suçluya ceza verin diye g..ümüzü yırtıyoruz. Vah ya yazık" ifadeleri ile sitem etti. İşte tüm detaylar...

Gaziantep ilinde meydana gelen olayda Şahinbey ilçesinin Kahvelipınar Mahallesi'nde ikamet eden Yunus Göç isimli şahıs, 3 aylık bebeği Cihan Göç'ü darp ettiği görüntülendi. Görüntülerin sosyal medyaya düşmesi ardına tepkiler çığ gibi büyüdü. Anne Semra Göç tarafından evin odasına yerleştirilen gizli kamera sonucunda cani babanın 3 aylık evladını acımasızca dövdüğü gözlemlendi. Ekranlara yansıyan bu görün sosyal medyada paylaşıldı ve annenin şikayeti üzerine cani baba Yunus Göç tutuklandı.

TRT1 ekranlarında yer alan Masumlar Apartmanı dizisinin başrol oyuncularından birisi olan Ezgi Mola ise bu olaya sessiz kalmadı. Twitter üzerinden yaşanılan hadise ile ilgili tepki göstere başarılı oyuncu, "Allah'ın belası herif kundaktaki çocuğa tekme tokat giriyor biz de tutuklansın diye # yapıyoruz! Vay be! Davulla zurnayla adliyeden çıkardığınız şerefsizler var! Biz burada adalet arıyoruz! Suçluya ceza ver diye g..ümüzü yırtıyoruz! Vah yaa! Yazık yazık yazık" ifadelerini kullandı.

Etiketler

Gündem  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış