2 Aralık 2021 11:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:28

Netflix'in En Çok İzlenen Filmi Rekorunu Kırdı! İşte O Film

Netflix'in En Çok İzlenen Filmi Rekorunu Kırdı! İşte O Film

Online film izleme platformu Netflix, 2018 yılında üretilen Bird Box'ın 282 milyon saatlik izlenme süresini kırarak Netflix tarihinin en çok izlenen filmi rekoru olduğunu duyurdu.

Platformdan yapılan açıklamaya göre, 12 Kasım 2021'deki lansmanından bu yana 328,8 milyon saat izlenen "Red Briefing", Netflix'te en çok izlenen film oldu.

Dashi Johnson ve Ryan Reynolds'ın başrollerini paylaştığı 2021 filmi "Red Wanted", Netflix tarihinin en çok izlenen filmi olarak kayıtlara geçti.

Red Notice filmini şu ana kadar dünya genelindeki Netflix abonelerinin yarısının izlediği söyleniyor ve filmin sadece 18 günde bu rekoru kırdığı vurgulanıyor. Sandra Bullock'un başrolde olduğu Bird Box filmi bu rekoru 4 haftada kırabilir.

"Red Notice" de geçen hafta sinemalarda gösterime girdi.

Red Notice En Çok İzlenenler Listesinde

CNN Entertainment'a göre, şu ana kadar Netflix kullanıcılarının yaklaşık %50'si " Red Notice" izledi. Filmin vizyona girmesinin üzerinden 2 haftadan fazla süre geçmesine rağmen "Red Notice" 94 ülkede platformun günlük en çok izlenenler listesinde yer aldı.

Dashi Johnson, Ryan Reynolds, Gal Gadot ve diğer yıldızların başrollerini paylaştığı The Red Notice, Rosen Marshall Thurber tarafından yazıp yönetiliyor. Bu film, Netflix tarafından sunulan 94 ülke/bölge arasında ilk 10'da yer alır ve 47 ülke/bölgede en çok izlenen filmdir.

Etiketler

Dünya  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış