Masterchef'te Büyük Kavga! Dört Yarışmacı Birbirine Saldırdı!

2 Aralık 2021 16:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:28

Masterchef Türkiye 2021, dün akşam yayınlanan dizide farklı konseptlerle izleyicilerin karşısına çıktı. Yarışmada dört farklı yarışmacı birbirine girdi. Büyük kavga çıktı. İşte sevilen yarışmada olayla ilgili son detaylar

Masterchef'te Büyük Kavga! Dört Yarışmacı Birbirine Saldırdı!

İki oyuncu şefin önünde Masterchef'te yarışmacılar karşı karşıya geldi! TV8 ekranında en çok izlenen yarışma programı haline gelen Masterchef Türkiye 2021 oyunu final bölümüne giriyor.

Utanç verici bir kavga yapıldı. Dün akşam yayınlanan bir bölümde, farklı konseptlerle izleyici karşısına çıkan 2021 Masterchef Yarışması'nda dört farklı yarışmacı karşı karşıya geldi. İşte seyirciyi şoke eden o anlar.

Hakemler de yarışmaya katılmak için seferber oldu! Peki Masterchef Türkiye 2021 oyununda neler yaşandı? Masterchef yarışmasında kimler kavgaya karıştı?

Hafta boyunca TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya başlayan Masterchef 2021 yarışması her hafta yayınlanacak olup, Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri yayınlanmasına karar verilmiştir. Masterchef Türkiye 2021 yarışması, 1 Aralık 2021 Çarşamba günü yayınlanan 125. bölümüyle her gün farklı konseptlerle izleyiciyle buluşuyor.

Gergin anlara şahit olundu. Kaptan Eren liderliğindeki kırmızı takımın gergin anlar yaşadığı an, Masterchef Yarışması'nın jürilerini harekete geçirdi!

Bu hafta ikinci oyunuyla karşı karşıya gelen Masterchef Türkiye 2021 yarışmasında kırmızı ve mavi takımlar bu hafta birbirini iple bağlayarak mantı konseptli bir yarışma başlattı. Rakipler arasındaki birbirine bağlı rekabet, gerginliğe yol açmaya meyilliydi. Masterchef Türkiye 2021 yarışmasında bazı isimler gerginliğin dozunu kaçırdı. Kırmızı takımın bu haftaki isimlerinden Mert ve Eren, yemek pişirme sürecinde ciddi bir tartışma yaşadı. Öte yandan Masterchef yarışmasının son bölümüne damgasını vuran asıl savaş bu iki isim arasında geçti!

Diğer yarışmacılar olan Safanur ve Dilara, 2021 Türkiye Aşçı Yarışması'nın son etabında karşı karşıya geldiler. Bir iple birbirine bağlanan Safanur ve Dilara, tabaklarını bozup bozmamak konusunda adeta çatıştı. Masterchef Yarışması'nın son etabında gergin bir an; Safanur, "Dilara, karışma. Neye zorluyorsun? Ben senin tabağına gelip elimi sürüyor muyum? Beni deli etme" şeklinde bağırdı. Dilara gergin bir şekilde git benden uzaklaş şeklinde cevap verdi.

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat