Bu Burçlar Zehir Gibi Tehlike Saçıyor! En Tehlikeli Burçlar Belli Oldu! İşte Yanında Durmamanız Gereken 3 Burç

4 Aralık 2021 18:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:27

Burç tartışmalarına bir yenisi daha eklendi. Son dönemde oldukça konuşulan burçlar konusunda astrologlar uyarı verdi. "Burçlar görüldüğü gibi şevkat dolu. Hele ki bahsettiğimiz 3 burç..." İşte uzak durulması gereken o 3 burç!

Bu Burçlar Zehir Gibi Tehlike Saçıyor! En Tehlikeli Burçlar Belli Oldu! İşte Yanında Durmamanız Gereken 3 Burç

Uzun süredir tartışma konusu olan tehlikeli burçlar sonunda belli oldu! Astrologlar tarafından uzun süredir tartışılan burçlar konusuna birde tehlikeli burçlar eklendi. Astrologlar uyarıyı verdi; İşte tehlikeli o 3 burç!

Yengeç Burçlarına Dikkat!

Yengeç burçları en psikopat özellikleri içerisinde barındıran burçlar da ilk sırada yer alıyor. Ani şekilde patlayan bir ruh haline sahip yengeç burcu insanlarından uzak durmak sizler için faydalı olacaktır. Yapılan araştırmalara göre en çok cinayet işleyen burçlar da birinci sırada yer alan yengeç burçlarının, diğer burçların aksine bu cinayetleri kıskançlık temelli işledikleri ortaya çıktı.

Akrepler Burçları İkinci Sırada Yer Alıyor!


Gizemli bir burç olarak bilinen akrepler de tehlikeli burçlar arasında yer alıyor! Korkusuzlukları ve göz önünde olmaları kaçmanız için yeterli bir sebep. Akrep burçlarının kindarlığı ve merhametsizliği en çok konuşulan özellikleri arasında yerini alıyor. Yapılan araştırmalarda; akrep burcu olan kişilerin işledikleri cinayetleri genellikle sadistçe yöntemler ve kurban için verici şekilde gerçekleştirmeleri ikinci sırada yer almaları için yeterli bir diğer sebep daha! Dünyanın en psikopat insanı olarak bilinen ünlü Charles Manson’un da akrep burcu olması; bu burcun neden ikinci sırada yer aldığını ortaya koyuyor.
 

Yay Burcu Olan İnsanlardan Uzak Durulmalı!


Dünya genelinde nadir rastlanan burçlar  arasında yerini alan yay burcu; tehlikeli burçlar kategorisinde üçüncü sırada! Dünya genelinde az rastlanan burçlar arasında olmasına rağmen neredeyse birçok yay burcunun suçlu çıkması bu burcun gerçekten de tehlikeli olduğunu ortaya koyuyor. Yay burçlarının genellikle işledikleri cinayetlerin çoğunu emrindeki kişilere yaptırdığını biliyor muydunuz? Belki de bu sebepten dolayı listede ilk sırada yer almayı kaçırıyor! Zekalara ve karizmatik tavırları ile bilinen yay burçları, etrafındaki kişilerin de bu şekilde güvenini kazanıyor. Sergiledikleri tavırları ile çevresindeki bir çok kişinin saygısını kazanan ve kendi liderliğini ilan eden yay burçları; uyuşturucu baronluğu, mafya babalığı hatta devlet başkanlığı gibi ilginç konumları rahatlıkla elde edebiliyorlar. Diziler ve filmlerde duyduğunuz bir çok suçlunun yay burcu olması da şans değildir herhalde!

Etiketler

Yaşam  
Reklamı Kapat