Oktay Kaynarca Hakkında Yapılan Habere Çıldırdı! Benim Haberimi Benden Alın Sözleriyle Ateş Saçtı!

5 Aralık 2021 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:27

En son Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer alan Oktay Kaynarca sosyal medya adresi Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamayla ateş püskürdü. Hakkında yapılan haber oldukça sinirlenen oyuncu açıklamalarda bulunarak Benim haberimi benden alın dedi.

Oktay Kaynarca Hakkında Yapılan Habere Çıldırdı! Benim Haberimi Benden Alın Sözleriyle Ateş Saçtı!

En son ATV ekranlarında yayınlanan  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan usta oyuncu daha önce de Adanalı, Abdülhamit Düşerken, Kardelen gibi dizi ve filmlerde de rol almıştı. Fakat ismini en çok duyurduğu dizi Kurtlar Vadisi olmuştu. Kurtlar Vadisinde Çakır rolünde olan Oktay Kaynarca, dizinin en sevilen karakterleri arasında yer almıştı. Usta oyuncunun en son rol aldığı dizi  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reytingleri yüksek bir şekilde yayına devam ederken aniden dizi yayından kaldırılmıştı. Bu konuda ilk açıklama da oyuncu Oktay Kaynarca'dan gelmişti. Dizinin artık devam etmeyeceğini ilk ağızdan duyuran Kaynarca, hayranlarını çok üzmüştü. 

Öfkelendi! 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bitmesiyle Oktay Kaynarca'nın yeni bir projede yer alacağı haberleri de gündemi çalkalamıştı. Herkesi sevindiren bu haberin ardından Kaynarca'nın yeniden ekranlara dönecek olması mutluluk yarattı. Usta oyuncu ise sosyal medya adresi üzerinden bu konuyla ilgili bir açıklamada bulundu. Açıklamasında oldukça öfkeli olan Kaynarca resmen ateş püskürdü. Oktay Kaynarca sosyal medya adresi Twitter'ı aktif olarak kullanan oyunculardan biridir.  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bittiğini de Twitter üzerinden açıklama yaparak duyurmuştu. Şimdi ise hakkında çıkan bir habere karşı açıklama yapma gereği hissetti. Ne kadar izleyicileri üzecek bir haber olsa da gerçekler ortaya çıktı. İşte usta oyuncu Kaynarca'dan herkesi şaşkına uğratan o sözler! 

O Açıklama!

Sevilen oyuncu Oktay Kaynarca hakkında yapılan yeni dizi ve film projeleri haberlerini öfkeyle karşıladı. Twitter'dan bu konuda Uydurukçu sosyal medyacılara bimemnecilere itibar etmeyin. Bir projeye dahil olduğum yok! Benim haberimi benden alın dedi. Oktay Kaynarca'nın bazı projelerde yer alacağı haberleri ise sevenlerini üzdü. Şuan herhangi bir projede olmayacağını, olursa da kendisini duyuracağını söyledi. Özellikle sosyal medya adresleri üzerinden yapılan haberlere itibar etmeyin diyerek hayranlarını uyardı. Ayrıca birçok teklif aldığında belirten Oktay Kaynarca'nın yakın zamanda yeni bir dizi veya filmde rol alacağı da kesinleşti. Henüz projenin ismini açıklamayan oyuncu, hayranlarına kısa zaman içinde açıklama yapacağının altını çizdi. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış