Bir Zamanlar Çukurova Seyircisi Saç Baş Yoldu! Fikret Senaryodan Çıkarıldı! Züleyha'nın Hataları Bitmiyor

5 Aralık 2021 09:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:27

Atv ekranlarının sevilen dizisinden şok haberler! Züleyha hata yapmaktan bıkmıyor; Fikret bu sefer gidiyor! İzleyicileri şoka uğratan son bölümün detayları dudak uçuklatıyor...

Bir Zamanlar Çukurova Seyircisi Saç Baş Yoldu! Fikret Senaryodan Çıkarıldı! Züleyha'nın Hataları Bitmiyor

Atv ekranlarında seyirciyi ekran başına kilitleyen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde olaylar bitmiyor. Çukurova dizisinde bu sefer Fikret’in üzere çizildi! Her sezonda yeni olaylara adım atan Bir Zamanlar Çukurova dizisi bir başrole daha elveda diyor.

Dizide Züleyha hayatının en büyük hatasını yaparken; seyirciler ise adeta çılgına döndü. Seyircilerin tepkileri ise bu sefer sert oldu; “Biz bu diziyi mi izliyoruz? Yanımızda çocuklarımızla!!” yorumlarını dile getirmekten çekinmediler. 

Başrolünde İbrahim Çelikkol, Hilal Altınbilek ve Furkan Palalı gibi bir çok ünlü ismin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümü olay yarattı. Mehmet ve Züleyha’nın yakınlaşması seyircilerin sert tepkiler vermesine  neden oldu. Bölümün son dakikalarında doğru dikkatleri iyice üzerine toplayan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde son dakika öyle bir olay yaşandı ki, Fikret kararını kesinlikle verdi!

Dizinin son bölümünde Mehmet Züleyha’ya olan aşkını açıkça itiraf etmişti. Züleyha karakteri ise Mehmet’e karşı hislerin olduğunun farkındaydı ancak bu durumu kendi içinde bile halledemiyordu. Demir ile yaşadıkları aşktan sonra aşk ve sevgi defterini tamamen kapatacağını düşünen Züleyha kendini bir anda Mehmet’in kollarında buldu. Bu olayın üzerine eski kocasının sonradan kardeşi olduğu öğrenilen Fikret; Züleyha’ya abayı yakınca seyirci tamamen çileden çıktı. Züleyha’ya karşı olan aşkını kesinlikle itiraf edemeyen ancak bunun tamamen farkında olan Fikret dizi için artık son kararını verdi. İşte Fikret’in tüm seyircileri derinden etkileyecek yeni kararı!

Dün akşam yeni bölüm ekranlara gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret, Züleyha ile beraber olamayacağını net bir şekilde anladı. Betül’le beraber olmaya karar veren Fikret, istemeyerek de olsa bu evlilik teklifini kabul etti. Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölüm fragmanı da Fikret, Züleyha’yı daha fazla görmeye dayanamadığı için; “Ben bu sefer kararımı verdim. Züleyha’yı artık etrafımda görmek istemiyorum. Bu nedenle Çukurova‘yı terk edeceğim.” sözlerini dile getirdi. Bu fragmandan sonra Fikret’in diziden ayrılacağına yönelik söylentiler yayılmaya başlandı. Önümüzdeki bölüm heyecanla beklenirken; izleyiciler diziden de bir açıklama bekliyor.

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat