Arka Sokaklar da Taş Üstünde Taş Baş Üstünde Baş Kalmayacak! O İsim Gidiyor Yerine Bakın Kim Geliyor

6 Aralık 2021 13:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:26

Arka sokaklar dizisinin olaylı son bölümü izleyicilerde şok etkisi yarattı! Diziden bir ismin ayrılayacağı yerine ise son dönemde oldukça konuşulan bir oyuncunun getirileceği gündeme bomba gibi düştü. İşte merak edilen o isimler!

Arka Sokaklar da Taş Üstünde Taş Baş Üstünde Baş Kalmayacak! O İsim Gidiyor Yerine Bakın Kim Geliyor

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar’da  sürpriz bir çıkış daha! Dizinin sevilen isimlerinden olan Selin komser diziye veda ediyor. Son bölümde yaşananlardan dolayı gidip gitmeyeceği belirsiz olan Selin komserin yerine başka bir isim ile anlaşma yapıldı bile! Bu anlaşma ile ortalık iyice karıştı. Anlaşma sağlanan yeni oyuncu kim? Diziye yeni oyuncu olarak kim geliyor? İşte gündemin bombası!

Başrolde Şevket Çoruh, Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu gibi birçok yetenekli oyuncunun yer aldığı Arka Sokaklar dizisinde son bölüm bomba gibi izleyicilerin arasına düştü! Cuma günü ekranlara gelen yeni bölüm, yetenekli oyuncu Oya Akar’ın hayat verdiği Selin karakterinin belirli problemler yaşadığını açıkça gösterilmişti. Başı belada olan Selin karakterinin diziye veda edecek gibi konuşması izleyicileri derinden sarstı…
 
Son bölümde Samir’in peşine düşen Arka Sokaklar ekibi kendi elleri ile Selin’i Samir’i kucağına bırakmıştır. Samir’e ise Amerikalı olan uyuşturucu tacirleri bir baskın düzenlemiştir. Bu baskında Samir’in ailesi ve Selin rehin alınmıştı. Bu başlık altında hayati tehlikesi bulunan Selin’i tüm ekip arayıp, bulamazken diziye yeni bir kişinin dahil olduğu resmen gözle görüldü.

Dizide Selin karakterini oynayan Oya Akar’ın dizide  çıkacağı iddialar arasındayken, diziye yeni bir karakterin giriş yapacağı da son bölüm ile belli oldu. Kuruluş Osman dizisi ile tanınan Melek karakterine hayat vermiş Özge Sarı’nın Arka Sokaklar kadrosunda yer alacağı ortaya çıktı. Kuruluş Osman dizisinde Melek karakteri ile oldukça sevilen ve beğeni toplamış Özge Sarı son bölümde kendini belli etti!
Güzelliği ve naif duruşu İle izleyicileri ekran başına kilitleyen Özge Sarı katıldığı Arka Sokaklar dizisinde “Ajan Victoria” karakterini canlandıracağı ortaya çıktı. Gelecek hafta 607. bölümü yayınlanacak olan Arka Sokaklar dizisinde Özgür Sarı’nın canlandırdığı karakterin yapısı ise oldukça merak konusu!
 

Son dönem içersinde ismini oldukça duyuran Özge Sarı’nın, Selin karakteri yerine geleceği de magazin haberleri arasında yer alıyor. Tabii ki de söylentilerin gerçek olup olmadığı ilerleyen bölümlerde gün yüzüne  çıkacak.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış