6 Aralık 2021 16:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:26

Bu Burçta Olanlara Aşık Olun! Bu Burçlar Aşklarını Bir Başka Yaşıyor! Aşkları Yerlere Göklere Sığmıyor

Bu Burçta Olanlara Aşık Olun! Bu Burçlar Aşklarını Bir Başka Yaşıyor! Aşkları Yerlere Göklere Sığmıyor

Bu burçlarla aşk yaşanlar çok şanslı! Hayatını aşkına ve ilişkisine adayan bu burçlarla ilişki yaşayanlar; dünyayı daha renkli görüyor...İşte aşkları ve sevgileri yerlere göklere sığmayan o burçlar!

Büyük bir aşk ile ilişkine tutunan burçlar gündemde yerini aldı! Bu burçlar ilişkilerini farklı bir tutku ile yaşıyorlar…Herkesin istediği türden ilişki yürüten bu burçlar; aşklarını yerlere göklere sığdıramıyorlar. İşte aşklarını büyük bir tutku ile yaşayan o burçlar!

Terazi Burcu


Aşkları ve sevgileri sadıklık ve sevgi dolu terazi burçları listenin başında yerini alıyor. Genellikle dışarıdan soğuk görülen terazi burçlarının soğukluğu hayatlarının aşklarını buluna kadar sürüyor! Bu sadık burcun yapısında ihanet her zaman geri planda. İlişkilerinde kaosu ve gerginliği geri planda tutan terazi burçlarının kavga ettiklerini görmek oldukça zor.

Koç Burcu


Aşka kendilerini adayan koç burçlarının aşıkken gözleri hiçbir şey görmüyor! Aşkını yaşama odaklı; anı paylaşmak için hayatını sürdüren koç burçlarını, aşk hayatlarında hesap kitap yaparken görmeniz neredeyse imkansız. İçindeki tutku ile ilişkisini besleyen koç burçları, aşklarını karşılıksız yaşasalar bile; bu tek taraflı ilişkiyi uzun süre sürdürebilirler. İlişkilerinde sürekli çözüm odaklı davranan koç burçlarında; pes etme kavramı yoktur. Adeta aşkla dolup taşan burçlardır.

Balık Burcu


İşte duygusallığın ve ideal ilişkinin burcu! Her duyguyu en uçta yaşayan balık burçları; aşklarını da en uçta yaşarlar. Bütün zayıflıkları ile ilişkilerine ve partnerlerine kendilerini teslim ederler. Açık sözlü ve dürüstlerdir. Bu nedenle ilişkilerinde yalanı sevmezler. Gizemlilik onların işi değildir. Hisleri ne ise sözleri de odur. Onların gözlerine bakarak; her şeyi anlayabilir, duygularını hissedebilirsiniz. Kendilerini partnerlerine adayan balık burçları hem sevmeyi hem de sevilmeyi çok severler. Duygularını yoğun yaşamayı sevdikleri için kolayca kırılabilir ya da kıskançlık içeren davranışlar sergileyebilirler.

İkizler Burcu


Aşkı yaşamayı seven bir burç olan ikizler burcu önyargılarınızı yıkmanın zamanı gelmedi mi? Sizleri özel ve muhteşem hissettiren ikizler burçlarının en sevdiği aşama flörttür. Partnerlerini ya da partneri olacak kişileri çözümlemeye bayılırlar. İlişkilerinin başında oldukça heyecanlı olan ikizler burçları; istekli tavırları ile kendilerini ilişkiye adadıklarını net bir şekilde gösterirler. Kıyaslama ve rutine gelemeyen ikizler burçları aşk yaşamaya ve aşklarına kendilerini adamaya bayılırlar.

Etiketler

Yaşam  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış