6 Aralık 2021 21:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:26

Masterchef Danilo'nun Cebinde Para Kalmayacak! Karısı Öyle Bir Tazminat İstediki Dudak Uçuklattı! Ne Yaptın Sen Tuğçe

Masterchef Danilo'nun Cebinde Para Kalmayacak! Karısı Öyle Bir Tazminat İstediki Dudak Uçuklattı! Ne Yaptın Sen Tuğçe

MasterChef Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek arasında yaşanan büyük gerginlik devam ediyor! Anlaşmalı boşanmada büyük problem yaşayan çift; boşanacak mı, boşanmayacak mı belli değil!

Geçtiğimiz ekim ayının içerisinde boşanma kararı alan ünlü çiftten olaylı boşanma! Masterchef Danilo ne yapacak? İşte şoka uğratacak açıklamalar.

MasterChef Danilo Zanna geçtiğimiz ekim ayı içerisinde boşanacakları kararı aldıklarını açıklamıştı. Ancak MasterChef Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek yaşanan çalkantıdan dolayı boşanamıyor! Tuğçe Demirbilek’in istediği tazminat nedeni ile çift boşanma kararı almış olsa da boşanamıyor. Dile getirilen iddialara göre Tuğçe Demirbilek, MasterChef Danilo Zanna’dan toplamda 1 milyonluk tazminat istiyor!

Bilindiği üzere geçtiğimiz ay, MasterChef’in sevilen şefi MasterChef Danilo Zanna ile halen beraber olduğu eşi Tuğçe Demirbilek boşanma kararı aldıkları sıklıkla konuşulmaya başlanmıştı. Evliliklerini bitirecek olmaları birçok kişiyi şaşkına uğratmıştı.

MasterChef Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek yaptıkları açıklamalar ile boşanacak olduklarını kabullenmişlerdi.

Boşanma nedenleri bilinmeyen çiftin hakkında “aldatma” suçlamaları konuşulmaya başlandı. Tuğçe Demirbilek’in sosyal medya üzerinde yaptığı göndermeli ve imalı paylaşımlar; MasterChef Danilo Zanna’nın kendisini aldattığı düşüncesini ortaya çıkarmıştı. MasterChef Danilo Zanna’dan ise kesinlikle bir yalanma gelmedi.

Bugün Bomba Gibi Bir Gelişme Yaşandı!


Konuşulanlara göre MasterChef Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek’in boşanma süreçleri çıkmaza girdi. İddialara göre çiftin tazminattan kaynaklı boşanma süreçlerinin aksadığı konuşuluyor.

Anlaşma Boşanma Konuşulsa Bile Çift Anlaşmalı Boşanmada Karar Kılamıyor; Boşanma Davası Açılamıyor!


Henüz boşanma protokolü üzerinde tartışmaya devam eden ünlü çift; anlaşmalı boşanma için hiçbir şekilde karara varamıyor. İki isimin özellikle de tazminat konusu doğrultusunda ortak bir karara varamaması konuşulan idealar arasında. MasterChef Danilo Zanna eşine oğullarının velayetini, Etiler’de bulunan evi, çocukların eğitim masraflarını ve aylık olarak 20 bin TL nafaka vereceğini; nafakanın yanı sıra boşanma davası kapsamında tazminat olarak 500 euro vermeyi teklif ettiği konuşulanlar arasında.

Tuğçe Demirbilek ise 1 Milyon Euro Tazminat Talep Ediyor!


Tuğçe Demirbilek’in söylediği rakamı fazla bulan MasterChef Danilo Zanna 500 euro vermeyi direttiği için protokolda tıkanma yaşandığı söylentiler arasında.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış