Danilo Zanna Tazminatı Ödeyebilmek İçin Tefecilerden Borç Mu Aldı? Bütün Arkadaşları Danilo'ya Sırtını Döndü!

7 Aralık 2021 14:09 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:26

Boşanma aşamasında olan Danilo Zanna boşanmak için ödeme yapması gerekiyordu. Ödemeyi yapamayan Danilo'nun tefecilerden borç aldığı iddiaları gündemi sarstı. Tuğçe Demirbilek ise boşanma ve tazminat konusunda açıklamada bulundu. İşte tüm detaylar!

Danilo Zanna Tazminatı Ödeyebilmek İçin Tefecilerden Borç Mu Aldı? Bütün Arkadaşları Danilo'ya Sırtını Döndü!

El Oğlu ve MasterChef yarışmasından tanıdığımız isim Danilo Zanna sempatik tavırlarıyla sevilen jürilerden biridir. Türkiye'ye taşınan ve burada bir restoran sahibi olan yakışıklı şef, uzun zamandır yemek yapma sanatını gözler önüne sermektedir. Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek ile evlidir ve bir çocukları vardır. Sürekli mutlu aile fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşan çiftten herkesi üzen bir haber geldi. Danilo Zanna ve eşi ayrılma kararı aldıklarını sosyal medya üzerinden duyurdu. Neden ayrıldıkları konusunda bir açıklamada bulunmayan çift sadece artık anlaşamadıklarını dile getirdiler. Yapılan bazı haberlere göre Danilo Zanna'nın eşini aldattığı yönünde iddialar ortaya atılırken, bu iddialar ne Tuğçe Demirbilek ne de Danilo Zanna tarafından açıklama getirilmedi. Şimdi ise boşanma aşamasında olan çift, resmi olarak evliliklerini bitirmek üzere avukatları aracılığıyla mahkemeye başvuru yaptılar. 

Tazminat Miktarı Dudak Uçuklattı!

Anlaşmalı ayrılmak isteyen ikili boşanma davası açmak için beklerken ortaya çıkan bir haber herkesi şok etti. Eşi Zanna'dan tazminat isteyen Demirbilek'e  500 bin Euro teklif edildiği söylenmekte. Tuğçe Demirbilek'in ise bu para teklifini az bulduğu 1 milyon Euro tazminat istediği öne sürüldü. Tazminat miktarı konusunda anlaşmazlık yaşayan çiftin, bu nedenle hala boşanamadıkları ortaya çıktı. Bu tutarı gören Zanna hayranları resmen şok yaşadı. Danilo'nun bu kadar tazminat ödemesi haksızlık olarak görülürken, bazı kişiler Tuğçe Demirbilek'i savundu. 

Tefecilerden Borç Aldığı İddiası

Ortaya çıkan yeni bir habere göre boşanmak isteyen Danilo Zanna bu miktarı karşılayamadı. Bu nedenle resmi olarak hala evli olan Zanna çözümü arkadaşlarından borç istemekle buldu. Danilo'ya sırtını dönen arkadaşları bu kadar yüksek bir meblağda borç veremeyeceklerini söylerken, ünlü şef çözümü tefecilerden borç almakla bulduğu iddia edildi. Ünlü şefin yaşadığı bu durum herkesi çok üzerken bazı sevenleri eşiyle sorunlarını çözüp tekrar barışmaları konusunda ısrarcı oldu. Eğer Danilo Zanna istenilen miktarda nafakası ödemesini gerçekleştirirse, ikilinin boşanma işlemleri gerçekleştirilecek. 

Tuğçe Demirbilek'den Açıklama!

Ünlü şef Danilo Zanna'nın eşi ise avukatı aracılığıyla boşanma konusunda açıklama yaptı. İfadesinde evliliklerinin yalanlar üzerinde kurulu olduğunu belirtti. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış