Yalnız Kurt Dizisinin Yeni Oyuncuları Belli Oldu! Kadrosu Şampiyonlar Ligi Gibi! Gözlerinize İnanamayacaksınız!

8 Aralık 2021 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:25

Uzun zamandır merakla beklenen Yalnız Kurt dizisinin kadrosu sonunda belli oldu. Aralarında öyle isimler var ki merakınızın daha da artmasına neden olacak. Yakın zamanda ATV kanalında yayınlanması beklenen diziden haberler gelmeye devam ediyor. İşte dizi hakkında tüm detaylar...

Yalnız Kurt Dizisinin Yeni Oyuncuları Belli Oldu! Kadrosu Şampiyonlar Ligi Gibi! Gözlerinize İnanamayacaksınız!

ATV ekranlarına yayınlanacak olan yeni dizi Yalnız Kurt'un, kısa tanıtımı dahi tüm Türkiye'yi meraklandırdı. Dizinin özellikle Kurtlar Vadisi'nin senaristi Osman Sınav imzanı taşıması en çok heyecanlandıran detaylardan biri oldu. Youtube üzerinde  2. fragmanı yayınlanan Yalnız Kurt, izlenme rekorları kırdı. Aralık ayında yayınlanması beklenen dizinin oyuncu kadrosu da artık yavaş yavaş netleşmeye başladı. Birçok ünlü isim dizide yer alarak dev gibi bir kadro oluştu. Eğer teklif giden isimler de onaylarsa bu zamana kadar gelmiş geçmiş en iyi diziler arasında olabilir. İşte Yalnız Kurt dizisinin merakla beklenen kadrosu! 

Muhteşem Bir Giriş Yaptı! 

Yeni sezonda başlayacak olan dizilerden en çok bekleneni Yalnız Kurt, senarist Osman Sınav'ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı eserlerinden biridir. Toplumsal olaylara değinecek olan dizi, Golyat isimli küresel bir güçle uzun zamandır savaş vermektedir. Yalnız Kurt dizisinde de bu savaşın ve verilen mücadelenin anlatılması bekleniyor. Dizinin 2. fragmanı çıkmasıyla birlikte bazı oyuncular kesinleşirken, gelmesi beklenen oyuncular ise heyecan yarattı. Yalnız Kurt dizisinin kadrosunu görenler resmen şampiyonlar ligi dedi. Peki dizide kimler olacak?

Dizide Kimler Olacak?

Dizide yer alacak oyunculardan biri Damla Colbay'dır. Daha önce Hekimoğlu, İçerde gibi dizilerden tanıdığımız güzel isim Yalnız Kurt dizisinde yine oyunculuk performansı ile herkesi etkilemeye hazırlanmaktadır. Kesinleşen diğer isimse tiyatrocu Polat Bilgin, Beni Affet dizisinden bildiğimiz Deniz Evin, Türkan Şoray'ın eşi Cihan Ünal ve genç oyuncu Hasan Denizyaran'dır. Ayrıca dizide Diriliş Ertuğrul dizisiyle sevilen isim Kürşat Alnıaçık'da bu oyuncular arasında yer alacak. 

Bu Kişilerde Gelecek!

Dizide teklif götürülen isimler arasında Oktay Kaynarca, Farah Zeynep Abdullah ve Tamer Karadağlı'nın olduğu bilinmektedir. Dizi için yeşil ışık yaktığı bilinen oyuncuların Yalnız Kurt'un dev kadrosunu taçlandıracaklar. Yeni dizi hakkında tüm izleyicilerin temennisi, Kurtlar Vadisi'nin ilk 94 bölümü kadar efsane olmasıdır. Dizinin resmi duyurusuna göre Yalnız Kurt'un aralık ayında yayınlanması beklenmedir. Net tarihi ise önümüzdeki günlerde yapılan bir açıklamayla merakla bekleyen izleyicilere duyurulacaktır. Dizi hakkında yeni haberler için takipte kalmayı unutmayın. 

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat