7 Aralık 2021 20:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:26

Arka Sokaklar'da Mesut Rıza Babaya Postayı Koyuyor! İşler İyice Karıştı Selin Tehlikenin Göbeğinde

Arka Sokaklar'da Mesut Rıza Babaya Postayı Koyuyor! İşler İyice Karıştı Selin Tehlikenin Göbeğinde

Arka Sokaklar dizisinde olaylı bir bölüm daha geliyor! Tad kaçıracak bu bölümde olaylar iyice karışmaya başlıyor. Rıza baba ile Mesut karşı karşıya kalıyor!

Kanal D ekranlarında 607. Bölümü yayınlanacak olan Arka Sokaklar’da yine olaylı bölüm izleyicileri bekliyor! 10 Aralık cuma akşamı yeni bölümü yayınlanacak olan Arka Sokaklar dizisinin, yeni bölümünde nelerin yaşanacağı ortaya çıktı. Yayınlanan fragman Arka Sokaklar dizisi izleyicilerini şoka uğrattı. Her yeni bölümünde farklı bir heyecan yaşanan Arka Sokaklar dizisi, 607. bölümünde de farklı bir heyecan ile izleyicinin karşına çıkmaya hazırlanıyor. 10 Aralık Cuma akşamı saat 20:00’da ekrana gelecek Arka Sokaklar dizisinde bu sefer Mesut çileden çıkıyor. Selin’i kurtarmak için elinden geleni yapsa da bir türlü Selin’e ulaşamayan Mesut: Rıza babayı dinlemeden operasyonun göbeğine atlıyor. Kendisinin yanı sıra ekip arkadaşlarını da tehlikeye atan Mesut; Rıza babadan sert bir uyarı yiyor. İşte 607. bölümde olacaklar!

Şevket Çoruh’un canlandırmış oldu Mesut karakteri, Oya Okar’ın canlandırmış olduğu Selin karakterini kurtarmak için bir çok farklı yol deneyecek. Gözünü tamamen karartmış olan Mesut, Selin’i bulunduğu yerden kurtarmak için ekibin müdürü Rıza babayı bile karşısına alacak.

Amerikalı bir uyuşturucu taciri tarafından rehin alınmış Selin, resmen ölümle burun buruna kalmıştır. Mesut, Selin’i kurtarmak için resmen çırpınmaktadır. Ekip arkadaşları ile beraber 4 koldan arasalar da ;bir türlü Selin’i bulamazlar. Selin’i ararken bir pusuya düşen ekip; canlarini bu bu pusundan zor kurtarır. Rıza babadan habersiz yapılan bu operasyondan elbette Rıza babanın haberi olur. Bu durumu oldukça sinirlenen Rıza baba, Mesut’a ağır sözler sarf ederek, onu son bir kez uyarır. Ancak Mesut rıza babayı dinlemeyecektir.

Mesut sonunda ekip arkadaşlarının ve Sami’nin desteği ile Amerikalı uyuşturucu tacirini yakalar. Amerika’da uyuşturucu tacirini yakalamak Selin’e ulaşmak için önemli bir adımdır. Ancak Amerikalının yardımcısı olan kadın, Selin’i teslim etmek konusunda çok fazla oralı olmaz. Daha doğrusu işine gelmez. Olay artık içerisinden çıkılmaz bir hal almaya başlamıştır. Bu durum içersinde Mesut’u tutmak için büyük çaba gerekecektir….

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış