8 Aralık 2021 10:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:26

Şeyma Subaşı'nın Parası Bitti! Neyi Varsa Satışa Çıkardı! Dibe Batan Subaşı'yı Yine Acun Çıkardı!

Şeyma Subaşı'nın Parası Bitti! Neyi Varsa Satışa Çıkardı! Dibe Batan Subaşı'yı Yine Acun Çıkardı!

Lüks yaşamıyla bilinen Şeyma Subaşı parasını artık tüketti. Kıyafetlerini satışa koyan sosyal medya fenomeni herkesi şok etti. Uygun fiyattan ayakkabı, çanta ve kıyafetlerini satan Subaşı, herkesi Şeyma'yı bu halde mi görecektik dedirtti. İşte haber hakkında tüm detaylar!

Bir zamanlar Acun Ilıcalı ile olan aşkıyla tanınan Şeyma Subaşı, Acun Medya'nın sahibi Acun Ilıcalı ile evliydi. Var Mısın Yok Musun yarışma programında tanıştıktan sonra birliktelik yaşamaya başlamışlardı. Eski evli çiftimiz bu haberi magazinden saklasa da yakalanmış ve durumu artık açıklamak zorunda kalmışlardı. Daha sonra hamile olduğu öğrenilen Subaşı, Melisa isimli kızını dünyaya getirdikten sonra Acun ile evlenmişlerdi. Bazı anlaşmazlık nedeniyle boşanan ikili hayatta yollarını ayırmış, Şeyma Subaşı ise Miami'ye taşınarak hayatına orada devam etme kararı almıştır. Şimdi ise Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Çağla Altınkaya, Şeyma Subaşı'nın sevgilisi ise Mohammed Alsaloussi'dir. 

Parası Bitti! 

Lüks tutkusu ile bilinen Şeyma Subaşı  Miami'de yaşamaktadır. Sosyal medya adresi Instagram'ı aktif olarak kullanan Şeyma Subaşı, ayrıca sosyal medya fenomenidir. Nerdeyse her anını takipçileriyle paylaşmaktadır. Sürekli partilerde olan, dudak uçuklatan fiyatta marka kıyafetlerinin paylaşımlarını yapan Subaşı'nın, artık parasının tükendiği öğrenildi. Zor durumda kalan Şeyma Subaşı, çıkar yolu olarak aldığı giyim ürünlerini satışa koymakta buldu. Bu durumuyla sosyal medyanın da diline düşen fenomen, bazı kişilerin  Şeyma Subaşı'nın Acun'ası hayatı şeklinde yorumlarda bulunarak bu durumu tiye aldı. 

Sevgili Yardım Etmedi Mi?

İnternette 2. el kıyafet satan bir platform olan Gardrops ile anlaşan Subaşı buradan satış işlemlerine başladı. Ünlü sosyal medya fenomeninin bu duruma düşmesine şaşıran herkes sevgilisi Mohammed Alsaloussi'nin maddi yardımda bulunu bulunmadığını merak etti. Daha önce Şeyma Subaşı'nın marka ve lüks seviyor olması hakkında konuşan sevgilisi Mohammed Şeyma'nın harcamalarını aşırı bulmuş hatta bir  dönem ayrılma sebeplerinin de bu konu olduğu öne sürülmüştü. Be nedenle sevgilisinin ünlü fenomene maddi olarak bir yardımda bulunmadığı düşüncesine yoğunlaşıldı. 

Yine Acun Koştu! 

Artık herkesin tanıdığı isimler arasına giren Şeyma Subaşı neyi var neyi yok satarken Acun Ilıcalı'dan borç istediği iddia edildi. Acun'un ise kızı Melisa nedeniyle maddi yardımda bulunduğu öğrenildi. Yine eski eşinin yardımına koşan Acun Ilıcalı büyük takdir topladı. Şeyma Subaşı ise 2. el satış yapan platformda ürünlerinin satışına devam etmektedir. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış