Yargı Dizisinin Minyon Güzeli Ece Yüksel Meğer Kaç Yaşındaymış! Şok Geçirmeye Hazır Olun!

8 Aralık 2021 15:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:25

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi oyuncusu Ece Yüksel hep merak edilen isimlerden olmuştur. İnci Erguvan isimli genç bir kadını canlandıran oyuncu, dizide en kızgınlık duyulan isimlerden oldu. Bu da güzel oyuncu Ece Yüksel'in rolünün ne kadar iyi yaptığının kanıtı oldu. İşte minyon güzelin merak edilen yaşı!

Yargı Dizisinin Minyon Güzeli Ece Yüksel Meğer Kaç Yaşındaymış! Şok Geçirmeye Hazır Olun!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi türünün en iyi örneklerinden biridir. Son zamanlarda reytinglerin zirvesinden düşmeyen Yargı dizisi oyunculuk performansları ve akıcı senaryosu ile çok beğenildi. Özellikle dizide İnce Erguan rolüne hayat veren güzel oyuncu Ece Yüksel en merak edilen isimler arasında yer aldı. Dizide avukat olan Ceylin'in kız kardeşi rolünde olan İnci, sır dolu ölümüyle başta ablası olmak üzere herkesi üzmüştür. Avukat olan ablası ise savcı Ilgaz ile bu cinayeti kimin işlediğini araştırmaya başlamıştır. Arkasından onlarca isim çıkan dosyada katil henüz kesinlik kazanmamıştır. Yargı dışında Aşk 101 dizisinde oyunculuk performansı ile beğeni kazanan Ece Yüksel'in yaşı sevenleri tarafından merak konusu olmuştur. İşte Ece Yüksel'in yaşı! 

Küçük Yaşta Başlayan Oyunculuk Aşkı

Daha önce Aşk 101 dizisinden de tanıdığımız oyuncu Ece Yüksel, Bıçak Sırtı, Av Mevsimi, Kız Kardeşler gibi film ve dizilerde rol almıştır. 3 kez oyunculuk ödüllerine de sahip olan Ece Yüksel, İstanbul doğumludur. Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Ece Yüksel, bu konuda en büyük desteği ailesi tarafından aldığını söylemiştir. İlk dönemler ailesi oyuncu olmasına sıcak bakmasa da zamanla bu duruma alışmış hatta Ece Yüksel'le gurur duymuşlardır. Okumaya yazma öğrenmeden önce tiyatroya giden Ece Yüksel, küçük yaşlarda oyunculuk aşkının başladığını dile getirmiştir. 

Tiyatro Mezunu Oldu! 

Ece Yüksel Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. ilk filmi ise üniversite okuduğu dönemlerde karşısına çıkan Nefesim Kesilene Kadar filmidir. Bu sayede sinema dünyasına açılan ve tiyatro okuyan oyuncu, ailesinin istediği ile başka bir bölüm okumaya karar vermişken vazgeçmiş, oyuncu olmak için ilk adımlarını bu filmle atmıştır. Nefesim Kesilene Kadar filmi ile ödül sahibi olan güzel oyuncu bu şekilde ailesini ikna etmeyi başarmıştır. 

Ece Yüksel Kaç Yaşındandır?

Şuan Yargı dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu çok merak edilen kişilerden biri olmuştu. Özellikle minyon yapıda bir duruşu olan oyuncunun kaç yaşında olduğu, izleyenler tarafından sık sık araştırılmaktadır. Ece Yüksel İstanbul'da 1997 yılında doğmuştur. Yani 24 yaşındadır. Ayrıca 1.67 boyundadır. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış