Ozan Dolunay Kıskançlıktan Saç Baş Yoldu! Pelinay Yiğit Öyle Bir Elbise Giydiki Sevgilisini Krize Soktu

8 Aralık 2021 10:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:26

Ozan Dolunay'ın sevgilisi model Pelinay Yiğit'in kıyafeti olay oldu! Kendinden konuşturan kıyafet karşısında Ozan Dolunay kıskançlıktan kendini yedi. İşte olay yaratan o kıyafet!

Ozan Dolunay Kıskançlıktan Saç Baş Yoldu! Pelinay Yiğit Öyle Bir Elbise Giydiki Sevgilisini Krize Soktu

Bizi ayıran çizgi dizisi ile son dönemde ekranlarda boy gösteren Ozan Dolunay, uzun bir süredir model olan Pelinay Yiğit ile beraber. Ünlü oyuncu ve sevgilisi ilk kez beraber bir etkinlikte görüntülendi. Ozan Dolunay ve Pelinay Yiğit’in el ele katıldığı 47. düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri’nde çiftin cesur pozları sosyal medyada yankı uyandırdı!
 
Sosyal medyadaki cesur pozları ile sıklıkla konuşulan Pelinay Yiğit, giymiş olduğu elbise ile de 47. düzenlenen Altın Kelebekleri Ödülleri’nde de kendinden konuşturmayı başardı. Katıldıkları ödül töreninde sert bir dekolte tercih eden Pelinay Yiğit gözleri üzerine topladı.

Ozan Dolunay’ın uzun bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Pelinay Yiğit, 47. si düzenlenen Altın Kelebek Ödülleri’nde oldukça iddialı bir elbise seçti. İddialı elbisesi ile dikkatleri üzerine toplayan Pelinay Yiğit olay gibi konuşulmaya başlandı!
 
Son dönemin ünlü oyuncuları arasında yer alan Ozan Dolunay, uzun süredir Pelinay Yiğit ile beraberliğini sürdürüyor. Pelinay Yiğit, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlar ile de gündemden düşmüyordu. Ozan Dolunay ile uzun süredir beraberliğini sürdüren Pelinay Yiğit bu sefer ise 47. si düzenlenen Altın Kelebek Ödül Töreninde iddialı bir kıyafet seçimi yaptı.

47. düzenlenen Altın Kelebek Ödül gecesinde kırmızı halıda da sevgilisini kesinlikle yalnız bırakmayın yiğit giydiği mini elbisesi ile resmen olay oldu! Derin sırt ve bacak dekoltesinin bulunduğu elbise ile cesur pozlar veren Pelinay Yiğit geceye yine damgasını vurdu.


İkilinin vermiş olduğu aşk dolu pozlara, Ozan Dolunay’ın hayran kitlesi “çok güzelsiniz”’ “harikasınız” yorumlarını yağdırdı.
 
47. düzenlenen Altın Kelebek Ödül gecesinde Pelinay Yiğit’in giymiş olduğu elbisenin de nereden alındığı takipçiler tarafından merak konusu oldu. Ardarda gelen kıyafet sorusuna Pelinay Yiğit’ten herhangi bir açıklama henüz gelmedi.
 

Cesur pozları ve tarzı ile son dönemde kendinden sıklıkla bahsettiren Pelinay Yiğit; uzun bir süre daha kendinden bahsettireceğe benziyor!

Etiketler

Magazin  
Reklamı Kapat