Murat Yıldırım ve Eşi Aynı Dizide Oynayacak! Aziz Dizisine Bomba Transfer! Bakın Damla Sönmez Hangi Rolde

8 Aralık 2021 18:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:25

Aziz dizisine gelen bomba transfer izleyicileri şok etti! Kimi "biz bekliyorduk zaten!" derken kimi "oha bu kadar da olmaz!" dedi. İşte Aziz dizisinde oynayacak bomba isim!

Murat Yıldırım ve Eşi Aynı Dizide Oynayacak! Aziz Dizisine Bomba Transfer! Bakın Damla Sönmez Hangi Rolde

Show TV’nin sevilen dizilerinden biri olan Aziz dizisi, yeni transferiyle adından tekrar tekrar söz ettirdi. Dizinin sevilen oyuncusu Murat Yıldırım’ın eşi de Aziz dizisinde oynayacak. Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Meral Çetinkaya, Haydar Köyel, Ayten Soykök, Damla Sönmez gibi ünlü isimlerin yer aldığı Aziz dizisi televizyon ekranlarında en çok sevilen dizilerinden biri olmuştur. Senaryosu, karakterleri, arka plan tasarımlarıyla kısa sürede büyük başarılar yakalayan Aziz dizisine yeni transferin geleceği açıklandı. Yeni transferin kim ve hangi rolde olacağı büyük merak konusu. Akıcı senaryosu, renkli karakterleri ve zaman ile uyumlu arka planı sayesinde dizi izleyicilerinde büyük merak uyandırıyor.


Aziz dizisine yeni transfer kimdir?


Aziz dizisinin bomba transferi Murat Yıldırım’ın eşi İman Elbani olacağı açıklandı. Yıldırım ile aynı dizide oynayacak olan Elbani’nin Prenses Fevziye rolünde olacağı söyleniyor. Rolü ile birlikte diziye yön verecek olan Elbani’nin şimdilik yalnızca 2 bölüm oynayacağı biliniyor. İlerleyen zamanlarda diziye devam edip etmeyeceği şimdilik bilinmiyor.


İman Elbanı kimdir?


İman Elbani Faslı güzellik kraliçesidir. 1987 yılında dünyaya gelen Elbani, 2008 yılında Fas’ta güzellik yarışmasında birinci olmuştur. Bu birinciliğinin ardından aynı yıl Miss Arab World yarışmasında da birinciliği yakalamıştır. Londra’da eğitim alan Elbani, eğitimi süresince Fas’ta dizi ve reklamlarda rol almıştır. Murat Yıldırım ile 2016 yılında oldukça görkemli ve gösterişli bir düğünle dünya evine girmiştir.


Aziz dizisinde Damla Sönmez hangi rolde? Aziz oyuncuları kimlerdir?


Ekranlarda sevilerek izlenen Aziz dizisi; Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan ve Güven Murat Akpınar gibi birbirinden ünlü oyuncularla kendinden söz ettiriyor. Oyuncu kadrosu ile büyük başarılar yakalayan Aziz, senaryosu gereği birçok karaktere sahiptir. İşte Aziz dizisi oyuncularının isimleri ve canlandırdığı karakterler…


Murat Yıldırım (Aziz Payidar), Damla Sönmez (Dilruba), Simay Barlas (Efnan), Ahmet Mümtaz Taylan (Galip Payidar), Güven Murat Akpınar (Adem Payidar), Fırat Tanış (Delege Pierre), Füsun Demirel (Nigar Payidar), Eren Hacısalihoğlu (Kenan). Son olarak gelmesi beklenen İmam Elbani (Prenses Fevziye).

Etiketler

Dizi Haberleri  
Reklamı Kapat