8 Aralık 2021 19:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:25

Osmanlı Asıl Şimdi Kuruluyor! Kuruluş Osman dizisine Dev Transfer! Bakın Hangi Oyuncu Geliyor

Osmanlı Asıl Şimdi Kuruluyor! Kuruluş Osman dizisine Dev Transfer! Bakın Hangi Oyuncu Geliyor

Kuruluş Osman dizisinde olay transfer! Herkes bu diziyi konuşurken; olay transfer ile daha çok konuşmaya başlayacaklar! İşte Kuruluş Osman'ın yeni ismi...

Milyonlar tarafından sevilerek izlenen Kuruluş Osman, dev kadrosuna iki transfer gerçekleştiriyor. Çarşamba günleri ATV kanalında yayınlanan Kuruluş Osman, 3. sezonunda da oldukça beğeni topluyor.


Yeni sezonunda büyük başarılar yakalayan dizi, yeni transferleri ile izleyicilerinde merak uyandırdı. Burak Özçivit’in de rol aldığı diziye yeni transferlerden birinin Taner Turan’ın olacağı açıklandı. Bir diğer transfer ise Berk Erçer olacak. Berk Erçer ve Taner Turan’nın hangi rollerde yer alacağı merak ediliyor. İşte detaylar!


Kuruluş Osman Oyuncuları Kimlerdir? Taner Turan ve Berk Erçer Hangi Rolde Yer Alacak?


Kuruluş Osman dizisinde başarılı birçok oyuncu yer almaktadır. Taner Turan’ın Vezir Alemşah rolünde olacağı söyleniyor. Ayrıca transfer olan bir diğer isim de Berk Erçer. Uzun süredir ekranlarda görülmeyen Erçer, Kuruluş Osman dizisinde Konuralp karakterinde oynayacak. Bunun dışında Burak Özçivit (Osman), Didem Balçın (Selcan), Yıldız Çağrı Atiksoy (Malhun Hatun), Serhat Kılıç (Kosses), Erkan Avcı (Nikola), Seda Yıldız (Şeyh Edebali), Özge Törer (Bala Hatun), Rüzgar Aksoy (Turgut), Ahmet Yenilmez (Demirci Davud), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Buse Arslan Akdeniz (Aygül) gibi isimler de dizinin kadrosunda yer alıyor. Ayrıca Şeyma Korkmaz (Mari), Oğuzhan Karbi (Nestor), Serhat Parıl (Feodor), Melis Gürhan (Cornelia), Burak Alp Yenilmez (Kutan), Recep Çavdar (Andreas), Feyza Sevil Güngör (Hera) da dizide yer alan önemli isimlerden birkaçı.


Birçok oyuncuyu bünyesinde barındıran Kuruluş Osman, oyuncularının performansıyla beğeni ve alkış toplamaya devam ediyor. Yeni transferleriyle başarısını daha da katlaması bekleniyor. Kuruluş Osman dizisi, sezonun en başarılı ilk üç dizisi arasında yer alarak milyonlar tarafından izleniyor.


Taner Turan Hangi Rolde Oynayacak?


Taner Turan, Kuruluş Osman dizisinde Vezir Alemşah rolünde oynayacak. Uzun yıllardır film – dizi sektöründe olan Turan, geçen sezon Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizide Emir İlteber karakterinde oynadı. Oyunculuğuyla büyük beğeni toplayan İlteber, bu sezonda Kuruluş Osman dizisinde yer alarak yine bir tarihi dizide adını yazdıracak. Yeni gelen iki transferin diziyi nasıl etkileyeceği ve senaryoyu nereye sürükleyeceği merak konusu.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış