8 Aralık 2021 21:15 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:25

Ünlülerin Yılbaşı Ücretleri Dudak Uçuklattı! Rekor Tarkan'da İbrahim Tatlıses'de Onu Takip Ediyor

Ünlülerin Yılbaşı Ücretleri Dudak Uçuklattı! Rekor Tarkan'da İbrahim Tatlıses'de Onu Takip Ediyor

Yılbaşında konser verecek ünlülerin ismi belli oldu! Konser verecek ünlülerin sahne fiyatlandırması ise dudak uçuklattı. İşte konser verecek ünlüler ve sahne fiyatları!

Yılbaşının yaklaşmasıyla yılbaşı konserleri konuşulmaya başlandı. Akabinde ünlülerin yılbaşı ücretleri merak edilen konulardan biri oldu. Tarkan, İbrahim Tatlıses, Deniz Seki, Hadise gibi isimler kazanacakları ücretlerle gündeme geldiler. Birçok sanatçı yılbaşı gecesinde servetlerine servet katacak. 2020 Aralığında pandemi sebebiyle sahne alamayan sanatçılar, bu sene ücretleri adeta ikiye katladılar. 31 Aralık 2021 gecesi sahne alacak ünlüler servetlerini adeta ikiye katlayacaklar. Ünlülerin bazıları yurt dışında sahne alırken bazıları Türkiye’nin çeşitli illerinde sahne alarak dinleyicileriyle buluşacaklar. İşte bazı ünlülerin sahne ücretleri…


Ünlülerin yılbaşı ücretleri ne kadar?


Yılbaşına yaklaştıkça ünlülerin konserleri ve dolayısıyla konser ücretleri konuşulmaya başlandı. Sanatçıların konser kazançlarının ne kadar olacağı merak konusu oldu. Tarkan’ın Mısır’da vereceği yılbaşı konserinin 5 milyon TL kazandıracağı iddia ediliyor. Aynı şekilde İbrahim Tatlıses’in de Belarus’ta vereceği konser ile yılbaşı gecesinde 1 milyon TL kazanacağı iddia ediliyor. Diğer ünlülerin ise kazançları şu şekilde: Funda Arar 700 bin TL, İrem Derici 350 bin TL, Hadise 900 bin TL, Şevval Sam 350 bin TL, Hakan Altun 750 bin TL, Volkan Konak 700 bin TL olduğu düşünülüyor. Yılbaşı gecesi ünlülerin bazıları Kıbrıs’ta bazıları Türkiye’nin çeşitli illerinde sevenleriyle buluşacak. Bazı sanatçılar ise turne kapsamında yılbaşı konserleri verecek.


Hangi Ünlüler Hangi Şehirlerde Konser Verecek?


Ünlülerin dudak uçuklatan kazançlarından sonra hangi illerde veya ülkelerde konser verecekleri merak konusu oldu. 5 farklı konser vererek toplamda 3 milyon dolar kazanç yapacağı iddia edilen İbrahim Tatlıses, konserini Belarus’ta verecek. Tarkan da yılbaşı gecesini yurtdışında geçirecek olan isimlerden bir tanesi. Mısır’da vereceği konser ile yılbaşını sevenleriyle kutlayacak olan Tarkan’ın 1 milyon TL kazanacağı düşünülüyor. Yıldız Tilbe Sakarya’da, İrem Derici Konya’da, Volkan Konak Antalya’da, Hakan Altun Ankara’da, Derya Uluğ Afyon’da yılbaşı gecesi sevenleriyle buluşacak. Deniz Seki, Ebru Gündeş, Funda Arar, Ebru Yaşar, Özcan Deniz gibi isimlerse Kıbrıs’ta sahne alacak. Ünlülerin yılbaşı için sahne performansları oldukça merak ediliyor.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış