Acun'un Programında Büyük Skandal! Sunucu Seyircinin Yüzüne Yüzüne Sövdü! İzleyenler Fenalık Geçirdi!

8 Aralık 2021 21:50 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:25

Acun Ilıcalı'nın dijital film izleme platformundaki programı Konuşanlar 'da büyük skandal yaşandı. İzleyicinin babasına küfreden sunucu Hasan Can Kaya sosyal medya üzerinden kınandı. Seyirci bile ne olduğunu anlamadan sunucu kalayı bastı!

Acun'un Programında Büyük Skandal! Sunucu Seyircinin Yüzüne Yüzüne Sövdü! İzleyenler Fenalık Geçirdi!

Acun Medya sahibi Acun Ilıcalı geçtiğimiz aylarda bir dijital film ve dizi izleme platformu kurmuştu. Bu platform üzerinden Türk dizi ve filmleri izlemek isteyenleri ulaşmayı hedefleyen Acun Ilıcalı, sadece kendi kanalında yayınladığı özel yapımlarla da dikkat çekmeyi başarmıştı. Özellikle Aleyna Tilki ve eski Survivor yarışmacısı Cemal Can Canseven'in başrollerinde oldukları Bu Benim Masalım, yeniden uyarlanarak ekranlara getirilen Sihirli Annem Exxen kullanıcılarına sunulmuştu. Daha sonra büyük bir adım daha atan Acun Ilıcalı, Leyla İle Mecnun dizisini tekrar izleyici karşısına çıkarmayı başardı. Oldukça zengin içeriği olan Exxen'de futbol maçları da vardır. Film ve dizi dışında özel programlar da yapan Exxen, özellikle Konuşanlar isimli talk show programı oldukça ilgi görmüştü. 

Bu Kadarı Olmaz! 

Sunuculuğunu Hasan Can Kaya'nın yaptığı program komedi türünde bir yapımdır. Karşılıklı seyirciler ile konuşan sunucu komik anıların anlatıldığı, esprilerin yapıldığı bir yetişkin programıdır. Yetişkin programı olmasının nedeni, seyircilerin ve sunucunun bazen uygunsuz kelimeler kullanmasıydı. Son dönemde oldukça popüler olan Konuşanlar, bazı kişilerin sırf bu yapımı izlemek için Exxen'e üye olmasına neden olmuştur. Programda Hasan Can Kaya bir seyircinin bir seyircinin babasına küfür etmesi üzerine bomba patladı. Yaşanılan bu hoşnutsuz olay sonrası sunucu  Hasan Can Kaya oldukça ağır eleştiriler aldı. 

Babasına Küfür Etti!

Exxen'de yayınlanan program Konuşanlarda söz alan bir izleyici, babamla seni izlemeyi çok seviyoruz. Ne zaman izlesem babam bu adam çok p..ç bir adam diyor dedi. Sunucu Hasan Kaya ise kimsenin beklemediği bir cevapla açtı ağzını yumdu gözünü. Sözler üzerine seyircilerin yüzü düştü. Kaya: ''Çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bende babana küfür ederim giderken ödeşiriz. Naz var ya Babanın a..a k..m! sözleriyle karşılık verdi! 

Genç Kız Donup Kaldı! 

Konuşmak için söz aldığına pişman olan geç kız beklemediği sözler karşısında donakaldı. Ne yapacağını bilemeyen Naz isimli izleyici gülerek tepki verdi. Sosyal medya kullanıcıları bu tepki karşısında bir kez daha şok oldu. Babasına küfredilen seyircinin afallayarak bu şekilde tepki verdiği düşünüldü.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış