8 Aralık 2021 22:00 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:25

Yeni Kurtlar Vadisi Deprem Gibi Geliyor! Yalnız Kurt Kurtlar Vadisi'nin Yerini Doldurabilecek mi?

Yeni Kurtlar Vadisi Deprem Gibi Geliyor! Yalnız Kurt Kurtlar Vadisi'nin Yerini Doldurabilecek mi?

Kurtlar Vadisi yapımcısından bomba gibi bir dizi daha geliyor! Yalnız Kurt dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Dizi Kurtlar Vadisine benzeyecek mi? İşte cevapları!

Televizyon ekranlarının unutulmaz dizisi Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı Osman Sınav, Yeni Kurt adıyla yeni bir dizi ortaya koyuyor. Konsept itibariyle Kurtlar Vadisi’ne benzeyeceği iddia edilen Yalnız Kurtlar dizisi özellikle Kurtlar Vadisi severler tarafından merakla bekleniyor. Kurtlar Vadisi’nin yerini tutup tutmayacağı dizi yayınlandıktan sonra belli olacak.


Kurtlar Vadisi kimileri tarafından oldukça sevilen kimileri tarafından da oldukça eleştirilen bir dizi olmuştur. Ancak Kurtlar Vadisi dizisinin sıkı takipçi ve izleyici kitlesi, Yalnız Kurt dizisinin yayınlanmasını bekliyor. Yapımcısının dahi aynı olmasından ötürü dizinin Kurtlar Vadisi’nin yerini tutup tutmayacağı merak ediliyor.


Tanıtımı yayınlanan dizinin Kurtlar Vadisi’ne benzediği yönünde görüşler bir hayli fazla. İki dizi de ortak olarak devletin perde arkasında olanları anlatıyor. Yapımcısının da aynı olması sebebiyle Kurtlar Vadisi severleri dizi hakkında oldukça umutlu. “İhanetin üzerine yürüdüm; anlatamadım, inandıramadım. Yalnız kaldım. Ama keskin feraset, keramate nal toplatırmış." Sözlerine yer verilen tanıtım epey ilgi topladı. Tanıtım, yalnızca Twitter üzerinden yaklaşık 18 bin kere izlendi. Bazıları tarafından her ne kadar Kurtlar Vadisi’nin yerini tutmayacağı söylense de tanıtım ve yapımcı dolayısıyla benzeyeceği konuşuluyor.


Yalnız Kurt Ne Zaman Yayınlanacak?


Osman Sınav’ın yapımcısı olduğu Yalnız Kurt’un yayınlanacağı tarih henüz belli değil. Ancak çok yakında ATV’de oynatılacak. Tanıtımı yayınlanan dizide pek çok başarılı oyuncu yer alacak. Özellikle Kurtlar Vadisi severleri tarafından merakla beklenen dizinin yakın bir tarihte yayınlanacağı iddia ediliyor. Yalnız Kurt dizisinin içerdiği konsept itibariyle çeşitli siyasi tartışmaları da beraberinde getireceği söylentiler arasında yer alıyor. Ancak neler olacağını görmek için dizinin yayınlanmasını beklemek durumundayız.


Yalnız Kurt Oyuncuları Kimlerdir?


Yalnız Kurt dizisinde oldukça başarılı ve önemli isimler yer alıyor. Bu ünlü isimlerin oyunculuk başarıları sayesinde, diziyi daha ileriye taşıyacağı düşünülüyor. Kürşat Alnıaçık, Murat Han, Damla Colbay, Hasan Denizyaran, Deniz Evin gibi isimler Yalnız Kurt dizisinde yer alacak. Merakla beklenen dizinin yayınlanma tarihi henüz duyurulmadı. Sadece tanıtımı yayınlanan bu yeni dizinin, epey ilgi çekici tanıtımı izleyici kitlesini şimdiden heyecanlandırdı.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış