Çukur Dizisinin Yıldızı Üç Kuruş Dizisine Transfer Oluyor! Anlaşma Tamam, Bu Tarihe Dikkat!

9 Aralık 2021 13:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:25

Üç Kuruş dizisine altın değerinde transfer! Bu ismi duyduğunuzda çok şaşıracaksınız. Show TV ekranlarının yeni dizisine, eski dizisinden oyuncu geliyor!

Çukur Dizisinin Yıldızı Üç Kuruş Dizisine Transfer Oluyor! Anlaşma Tamam, Bu Tarihe Dikkat!

Çukur dizisinde başrol olarak oynayan ünlü oyuncu, Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisine transfer oluyor. Başarılı oyuncunun dizi yapımcıları ile görüşme yaptığı ve anlaşmaya vardığı gelen dedikodular arasında. Henüz dizi yapımcılarından ve oyuncudan resmi bir açıklama gelmemiş olsa da çok yakın bir dönemde oyuncunun, dizi çekimlerine katılması bekleniyor. Ay Yapım şirketi, gerçekleştirmek istediği bu transfer ile dizinin izlenme oranını biraz daha yukarılara çıkarmak istiyor. Eğer bu oyuncu diziye dahil olursa etkisinin büyük olacağı bir gerçek.

Üç Kuruş Dizisine Çukur Dizisinden Büyük Transfer!

Geçtiğimiz sezonda final yapan Çukur dizisi ve oyuncuları yıllarca ülkenin gündeminde yer aldı. Oyuncuların birçoğu dizi bittikten sonra yeni projelere imza atmadılar. Özellikle başrol oyuncularının hayranları, oyunculardan gelecek olan yeni projelerin haberini bekler oldular. Bu sessizliği bozacak ilk ismin ise Çukur dizisinin efsane ismi Aras Bulut İynemli olması bekleniyor. Bu haberi alan Çukur dizisi hayranları oldukça heyecanlanmış ve gelecek olan resmi habere odaklanmış durumdalar. Çok yakın bir dönemde Aras Bulut İynemli`nin Üç Kuruş dizisi oyuncuları arasına katılıp katılmayacağı netlik kazanacak.

Üç Kuruş Dizisinin Düşük Reytingi Yapımcıları Harekete Geçirdi!

Ay Yapım şirketi, Üç Kuruş dizisi başlamadan önce başarılı oyuncu olan Aras Bulut İynemli ile görüşme yapmıştı. Ancak oyuncunun başka bir filmde rol alacak olması teklifin olumsuz cevap almasına neden olmuştu. Dizinin başlamasından sonra ise beklenen izlenme oranlarına bir türlü ulaşılamadı. Diziyi izleyen belli bir kitle olsa da yeni kişilere bir türlü dizi izletilemedi. Bu durumdan memnun olmayan Üç Kuruş dizisi yapımcıları tekrar harekete geçerek Aras Bulut İynemli transferi için kolları sıvadı. Başarılı oyuncunun ise gelen teklife bu kez sıcak baktığı öğrenildi. Diziye Can karakteri ile gelmesi beklenen Aras Bulut İynemli`nin birkaç bölüm sonra diziye dahil olması ve yaklaşık olarak 4 bölüm kadar rol alması bekleniyor.

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış