10 Aralık 2021 08:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:24

Engin Hepileri FOX`ta Ekranlara Gelen Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Bu Sözlerle Veda Etti!

Engin Hepileri FOX`ta Ekranlara Gelen Evlilik Hakkında Her Şey Dizisine Bu Sözlerle Veda Etti!

Ünlü oyuncu Engin Hepileri diziye veda etti. Oyuncunun diziden ayrılmasının arkasında yatan neden ne? Diziden ayrılan usta isim hangi açıklamalarda bulundu?

Ekranların sevilen dizisi olan Evlilik Hakkında Her Şey`den bir ayrılık haberi geldi. Başarılı oyuncu Engin Hepileri diziye çok erken veda etti. Dizide Gökçe Bahadır ile başrol oynayan oyuncunun neden diziye veda ettiği ise dizi hayranları tarafından çok merak edildi.  Usta oyuncu bu konuya sosyal medyada yapmış olduğu bir paylaşım ile cevap vermiş oldu. Dizide Koray rolünü canlarından Engin Hepileri diziye şu sözler ile veda ettiğini açıkladı:


Bu Güzel Yolculukta Emeği Geçen Tüm Çalışma Arkadaşlarıma Teşekkür Ederim


Sosyal medya hesabından paylaşım yaparak diziye veda etiğini açıklayan Engin Hepileri sözlerine teşekkür konuşması ile başladı. Ünlü oyuncu paylaşımında şu sözleri yazdı: "Bu güzel yolculukta emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma ve bizi ilgiyle izleyen izleyicilerimize çok teşekkür ederim. Sizlerden haklı tepkiler aldım; Koray gibi meymenetsiz bir adamı oynadığım için. Benim görevim böyle bir karakteri en iyi şekilde canlandırmak. Çünkü bu adamlar gizlenseler de, gerçekler, aramızdalar ve oldukça çoklar. Belki durumun ciddiyetinin farkına varır da hep birlikte haykırırız" diziye bu sözler ile veda eden oyuncu, kadına şiddete de dikkat çekerek kadın cinayetlerinin bir an önce durması için farkındalık oluşturdu. Oyuncunun bu paylaşımından sonra binlerce beğeni ve destekleyici yorumlar gelmeye başladı.


Engin Hepileri Yeni Projelerde Yer Alacak Mı?


Daha önce pek çok dizi ve filmde rol alan Engin Hepileri, son olarak Evililik Hakkında Her Şey dizisi ile ekranlara gelmişti. Bu dizide kısa bir süre rol olan oyuncu, geçtiğimiz günlerde diziden ayrıldığını sosyal medya hesabından sevenlerine duyurmuştu. Bunun üzerine yakında bir dizi ya da filmde rol alıp almayacağı merak edilir oldu. Bu konu hakkında oyuncunun kendisinden ve yapımcılardan herhangi bir açıklama gelmedi. Yani başarılı oyuncu Engin Hepileri, şimdilik yeni bir maceraya atılmayacak gibi görünüyor. Ancak ilerleyen bir süreçte oyuncunun yeni projelere imza atması halinde haberlerimiz sayesinde konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler

Dizi Haberleri  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış
Reklamı Kapat