11 Aralık 2021 14:30 Güncelleme : 6 Şubat 2022 13:24

Üç Kuruş Dizisi Final Yapacaktı Ama Bu Değişiklik Onu Direkten Döndürdü! Senarist Büyük Hamle Yaptı! Çukur Yıldızı Aras İynemli Diziye Katıldı!

Üç Kuruş Dizisi Final Yapacaktı Ama Bu Değişiklik Onu Direkten Döndürdü! Senarist Büyük Hamle Yaptı! Çukur Yıldızı Aras İynemli Diziye Katıldı!

Çukur dizisi geçtiğimiz günlerde final kararı almıştı. Aldığı yeni kararla diziye Çukur oyuncusu Aras İynemli'nin katılacağı ortaya çıktı. Final yapma kararından son anda dönen dizi, şimdi Aras Bulut İynemli ile bomba gibi geliyor. İşte haber hakkında tüm detaylar!

Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş dizisi, ilk çıktığı dönemler reyting sıralamasını korurken son dönemlerde reytinglerde büyük düşüş yaşadı. Bunun üzerine final kararı alan Üç Kuruş dizisi, ekranlara veda etmeyi düşünüyordu. Ortaya çıka bazı bilgilere göre, dizi son anda final kararından döndü. Diziye öyle bir isim katılıyor ki reytingler eskisinden de iyi olacak gibi görünüyor. Çukur dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Aras Bulut İynemli'nin Üç Kuruş dizisiyle anlaştığı öğrenildi. Herkesi sevindiren bu haberde ünlü oyuncunun ne zaman diziye katılacağı ise merak konusu oldu. 

Üç Kuruş Reytinglerde Düşüşe Geçmişti! 

Daha önce İçerde dizisiyle oyunculuk performansını sergileyen  Aras Bulut İynemli büyük takdir görmüştü. Kısa süren dizinin bitişinin ardından,  Aras Bulut İynemli Çukur dizisinden teklif almıştı. Çukur dizisiyle tekrar efsaneleşen ünlü oyuncu dizinin final yapmasının ardından başka bir projede bulunmamıştı. Bunun üzerine Üç Kuruş dizisi büyük bir hamle yaptı. Kötüye giden reytingleri iyileştirmek adına, Üç Kuruş dizisi için oyuncu  Aras Bulut İynemli'ye teklif götürdü. Final kararından son anda dönen dizi yeniden ekranlara gümbür gümbür gelmek içim hazırlıklara başladı. 

Üç Kuruş Oyuncuları Kimlerdir?

Yeni başlayan Üç Kuruş dizisinin başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Nursel Köse ve Diren Polatoğulları yer almaktadır. Bir roman mahallesinde geçen dizi, Romanların renkli hayatını ele alırken aynı zamanda katil polis kovalaması üzerinedir. Polisiye, aksiyon türündeki  bu dizinin henüz 6. bölümü yayınlanmıştır. İlk yayın zamanı dikkatleri üzerine çeken dizi geçtiğimiz günlerde reyting sorunları yaşamaya başlamıştı. Bunun üzerine mecburi final kararı alan senarist ve yönetmenler oyuncu  Aras Bulut İynemli ile konuşarak bu duruma bir çözüm getirdi. 

Ne Zaman Geliyor!

Aras Bulut İynemli'nin Üç Kuruş dizisine katılma haberleri izleyicilerin yüzünü güldürdü. Daha önce Çukur dizisinden bu yana başka bir projede rol alması heyecanla beklenen ünlü oyuncu  Aras Bulut İynemli'nin gelişi ,sevenlerini de mutlu etti. En büyük merak konusu ise  Aras Bulut İynemli'nin diziye ne zaman katılacağı oldu. Bu konuda henüz detaylı bir açıklama gelmede de kısa zaman içerisinde oyuncunun diziye renk katması bekleniyor. 

Etiketler

Magazin  

Yorumlar

0 Yorum Yapılmış